HP 5500 düz iç mekan baskı makinam için Rıp Programı sorunum var

Dijital makineler - HP 5500 düz iç mekan baskı makinam için Rıp Programı sorunum var Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar Sıfır HP 5500 düz iç mekan baskı makinası aldım.Yanında bu modellerin rip programı verilmiyormuş.Şu an durumumda uygun olmadığı için alamıyorum.Aynı model kullanan arkadaşların desteğine ihtiyacım var.Photoshop ve ...

bukefelos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bukefelos

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 25-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Sıfır HP 5500 düz iç mekan baskı makinası aldım.Yanında bu modellerin rip programı verilmiyormuş.Şu an durumumda uygun olmadığı için alamıyorum.Aynı model kullanan arkadaşların desteğine ihtiyacım var.Photoshop ve internet üzerinden gönderdiğimde 2 metrenin üzerindeki işlerde data kaybı oluşuyor.yardımcı olursanız sevinirim..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 25-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kaç defa daha açmayı düşünüyorsunuz bu konuyu ?
Bu mesajdan alıntı yap
bukefelos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bukefelos

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 25-06-2008 #3
ben ilk defa açıyorum ve bu konu ile ilgili bir konuda bulamadım
Bu mesajdan alıntı yap
grafiturka44 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiturka44(36)

Grafiker / İstanbul

merhaba

Alt 28-06-2008 #4
Ben iş yerinde HP5500 kullanıyorum, kullandığım Rip programı da Colorgate, istersen sana göndereyim.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 01-07-2008 #5
Ben iş yerinde HP5500 kullanıyorum, kullandığım Rip programı da Colorgate, istersen sana göndereyim.
göndersen bile kullanamaz dongle gerekiyo ayrıca o makinede rip programına gerek yok yapacağın şey basit makinenin ip numarasından ayarlarına girmen gerekiyor sonrasında biraz karıştırarak halldersin zaten
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
5500, baskı, düz, icin, makinam, mekan, programı, rıp, sorunum, var