HP 5500 kısa & eksik basıyor.

Dijital makineler - HP 5500 kısa & eksik basıyor. Sponsorlu Bağlantılar Herkese Merhaba, Hp 5500 makinemiz var. Photoshop veya makina ayarlarından mı bilmiyorum ama örneğin resimi image sizedan 68 cm x 98 cm ayarlayıp print aldığımızda sonuç 63x97 gibi ...

etra isimli Üye şimdilik offline konumundadır

etra

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Herkese Merhaba,

Hp 5500 makinemiz var. Photoshop veya makina ayarlarından mı bilmiyorum ama örneğin resimi image sizedan 68 cm x 98 cm ayarlayıp print aldığımızda sonuç 63x97 gibi eksik çıkıyor. İş tamam çıkıyor fakat küçültülmüş olarak çıkıyor.

Yardım eden yada cevap veren olursa çok teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

JasonJunior isimli Üye şimdilik offline konumundadır

JasonJunior

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 14-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
1. merhabalar, kağıt seçimini makinanın doğru algıladığından eminmisiniz
2. makina üzerinde marginsleri doğru verdiğinizden eminmisiniz, ( Geniş, Küçük gibi bir ayarı vardır)
3. Olarak teknik servis hizmeti vermekteyiz, Google ************** diye ararsanız orası size gerekli teknik servisi verecektir. Gerçekten %100 müşteri memnuniyeti ile çalışmaktayız
Bu mesajdan alıntı yap
ERTUNCTUNC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ERTUNCTUNC(43)

S Moderators

Hiç Biri / İzmir

Alt 16-10-2010 #3
1. merhabalar, kağıt seçimini makinanın doğru algıladığından eminmisiniz
2. makina üzerinde marginsleri doğru verdiğinizden eminmisiniz, ( Geniş, Küçük gibi bir ayarı vardır)
3. Olarak teknik servis hizmeti vermekteyiz, Google Dan Nokta Ankara diye ararsanız orası size gerekli teknik servisi verecektir. Gerçekten %100 müşteri memnuniyeti ile çalışmaktayız
1. Herhangi bir kişinin veya kullanıcının kendisine ait kişisel bilgilerini (isim soy isim, adres, tel no, m a i l adresi vb.), Kredi kartı (cc) bilgileri vermek, özel mesajla dağıtmak, yayınlamak kesinlikle yasaktır. Profilinize yazacağınız tüm bilgiler arama motorlarında çıkabilir. Eğer kişisel bilgilerinizin ya da iletişim adreslerinizin arama sonuçlarında çıkmasını istemiyorsanız profilinize bu gibi bilgileri yazmayınız. İletişim bilgisi verilebilecek bölümler ilgili bölüm kurallarında yazılıdır.
Bu mesajdan alıntı yap