hp iç mekan makinemdeki sorun için yardım

Dijital makineler - hp iç mekan makinemdeki sorun için yardım ...

exedijital isimli Üye şimdilik offline konumundadır

exedijital

Baskıcı / İstanbul

Alt 08-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba hp z2100 plotterımda sürekli mat siyah kafada sorun oluyor. İlk kafa problem çıkarttı. Sıfır kafa aldım taktım. İçindeki mürekkep bittikten sonra birdaha basmadı. Sanırım kafaya mürekkep almıyor. Mürekkebin geldiği yerden boya çektim akışkan bir problem yok. KAfayı açıp içine boya koyduğumda kafa basıyor. Sorun yok. Ancak sıfır kafa alıp takmama rağmen 1. gün siyah komple gitti. Bu konuda bir fikri olan varmı acaba?

Yda uygun fiyatlı istanbulda bir servis bilen?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ERTUNCTUNC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ERTUNCTUNC(43)

S Moderators

Hiç Biri / İzmir

Alt 10-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba hp z2100 plotterımda sürekli mat siyah kafada sorun oluyor. İlk kafa problem çıkarttı. Sıfır kafa aldım taktım. İçindeki mürekkep bittikten sonra birdaha basmadı. Sanırım kafaya mürekkep almıyor. Mürekkebin geldiği yerden boya çektim akışkan bir problem yok. KAfayı açıp içine boya koyduğumda kafa basıyor. Sorun yok. Ancak sıfır kafa alıp takmama rağmen 1. gün siyah komple gitti. Bu konuda bir fikri olan varmı acaba?

Yda uygun fiyatlı istanbulda bir servis bilen?
Büyük ihtimalle kullandığınız boya kafayı tıkıyor,boyanızı değiştirmenizi öneririm,kafayı değiştirmeden önce ..

iyi çalışmalar ..
Bu mesajdan alıntı yap