Html anket

Php, Asp, Perl, Html - Html anket Sponsorlu Bağlantılar Merhaba Arkadaşlar, Ben kendi siteme 1 den çok sorulu anket koymak istiyorum ve bunu gönderdikleri zaman mail adresime gelmesini istiyorum. Bir tane elimde html kodlu bir anket var ...

Html anket

Html anket

Alt 03-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar,

Ben kendi siteme 1 den çok sorulu anket koymak istiyorum ve bunu gönderdikleri zaman mail adresime gelmesini istiyorum. Bir tane elimde html kodlu bir anket var ama gönder butonuna kendi adresime linl veremiyorum. bilenler lütfen bu konuda bana yardımcı olsun.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ahmetsngr38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetsngr38

Hiç Biri / Çorum

Alt 03-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
html kodlu anket olmaz anket yapılabilmesi için asp,asp.net,php kullanılması lazım html yle sadece arayüzünü yaparsın aspindir.com a bi göz at orda işine yarayacak bi yığın kaynak var
Bu mesajdan alıntı yap
el_chancho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

el_chancho(29)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 03-11-2008 #3
html kodlu anket olmaz anket yapılabilmesi için asp,asp.net,php kullanılması lazım html yle sadece arayüzünü yaparsın aspindir.com a bi göz at orda işine yarayacak bi yığın kaynak var
Arkadas gerekli cevabı vermiş zaten
Bu mesajdan alıntı yap
y-Lcin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

y-Lcin

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 11-02-2009 #4
evet arkadasım HtmL de ßöle ßişey imkan sunmuyor bizlere Html anket anca php formu yada anketi htmlye gömebilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
menbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

menbey(25)

Webmaster / Bursa

Alt 08-06-2009 #5
html bir tasarım kodlayıcısıdır program yazılmaz tabi ankette yazılmaz
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
anket, html