Html bilmeden dhtml öğrensem nasıl olur?

Php, Asp, Perl, Html - Html bilmeden dhtml öğrensem nasıl olur? ...

mali989 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mali989

Webmaster / İstanbul

Dosya23

Alt 31-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar html bilmiyorum dhtml öğrensem bir zararı olurmu.Yada önce html öğrenip sonramı dhtml öğrensem kararsız kaldım.Malum bir programlama dilini öğrenmek kolay değil.Bu konuda bana yardımcı olurmusunuz.
Birde html sürümleri arasındaki fark nedir?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hataman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hataman(44)

Webmaster / Balıkesir

Alt 01-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba, html ve dhtml nedir çok bilginiz yok sanırım, sorunuzdan o anlaşılıyor, sizin için kısaca açıklayalım;
html; Hyper Text Markup Language, internet sitelerini oluşturmak için kullanılan betik dilidir. Belirli kurallar içerisinde yazılan ve internet tarayıcılarının yorumlayarak görüntüye dönüştürdükleri kodlardır.

dhtml; html gibi bir betik dili değildir. html, css ve javascript dillerinin internet sayfalarında birbirleriyle etkileşimli kullanıldıkları tekniktir.

Görülüyorki sorunuzdaki gibi html bilmeden dhtml kullanamazsınız hatta html, css ve javascript bilmeden dhtml kullanamazsınız.
Bu mesajdan alıntı yap
Grafittas34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafittas34

Grafiker / İstanbul

Alt 03-02-2011 #3
etkileyici bi cvp gercekten Html bilmeden dhtml öğrensem nasıl olur?
Bu mesajdan alıntı yap