Html de javascript ve menu sorunu

Php, Asp, Perl, Html - Html de javascript ve menu sorunu Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar merhaba yukarda ki resimde gözüktüğü üzre + ya tıklayınca açılan bir menü yapmak istiyorum bende siteme bunu nasıl yapabilirim acaba ve onmouseover , onmouseout komutları ile üzerine ...

BySaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BySaL

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 03-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba

yukarda ki resimde gözüktüğü üzre + ya tıklayınca açılan bir menü yapmak istiyorum bende siteme bunu nasıl yapabilirim acaba ve onmouseover , onmouseout komutları ile üzerine gelince değişkenlik yaptım fakat v3 validate doğrulaması yapıyorum yazdığım bu komutlara bir tip belirtmemi istiyor örneğin ;
Typical values for type are type="text/css" for <style> and type="text/javascript" for <script>. şeklinde bir uyarı ile...
fakat ben <body> den sonra yazdım bu komutları burada nasıl javascript olduğunu belirticem onu da bilmiyorum denedim birkaç yol bütün herşeyi uçuruyor bu konularda hakkında bilgisi olan yardım ederse sevinirim..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

zozz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zozz

Webmaster / Antalya

Alt 11-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
< a href="#" onClick="document.getElementById('gizlidiv').style .display='block';">blabla</a>
<div id=gizlidiv style="dislay:none">gizli</div>
en basiti bu.
display değerleri = none: gosterme, block: göster

ya da tek js satırıyla gelen tıklanmaya göre gizle göster yapabilirsin.

ya da direkt jquery kullan hiç uğraşma.
Bu mesajdan alıntı yap
nolopy66 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nolopy66

Sanat Yn. / Çankırı

Alt 23-01-2010 #3
ajax jquery gibi frameworklar işini fazlasıyla çözer
Bu mesajdan alıntı yap