html de sağ tarafa sabit resim koymak

Web Tasarımı - html de sağ tarafa sabit resim koymak Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar merhaba. ben sitemin sağ tarafına çubuk şeklinde bir resim koydum. firefox da sıkıntı olmuyor. fakat internet explorer kullanıcıları eğer monitörleri ya da çözünürlükleri düşük bilgisayarlarda bakınca üstte ...

dreadful44 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreadful44(25)

Öğrenci (Diğer) / Malatya

Alt 10-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar merhaba.

ben sitemin sağ tarafına çubuk şeklinde bir resim koydum. firefox da sıkıntı olmuyor. fakat internet explorer kullanıcıları eğer monitörleri ya da çözünürlükleri düşük bilgisayarlarda bakınca üstte resim oluyor. yani boşluk oluyor. sonra sitemin içeriği görünüyor. yardımcı olursanız sevinirim.

bu site de sıkıntı olmuyor. kodlarına da baktım ama yine olmadı.

sitem: Çilesiz Mahallesi Resmi Web Sitesi ......... CilesizMahallesi.com & MalatyaCilesiz.com
düzgün şekilde çalışan site: Bet Maker by MAGIX
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

xice isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xice

Webmaster / Malatya

Alt 22-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sistem açılmıyor hemşerim açılsa yardımcı olacam ama verdiğin linkdeki a klasörü açılmıyo site tek açılıyo ve güzel çalışma başarılarının devamını dilerim
Bu mesajdan alıntı yap
kare_kedi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kare_kedi

Webmaster / Eskişehir

Alt 23-07-2010 #3
ilk verdiğin site açılmıyor ama DHTML in sitesinden örnek kodlara bakarak yapabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
dreadful44 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreadful44(25)

Öğrenci (Diğer) / Malatya

Alt 24-07-2010 #4
arkadaşlar sitenin süresi bitti. yeni adresi vereyim...
Çilesiz Mahallesi Resmi Web Sitesi ......... CilesizMahallesi.com & MalatyaCilesiz.com
Bu mesajdan alıntı yap