HTML-PHP coder arıyoruz. (Proje bazlı) - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - HTML-PHP coder arıyoruz. (Proje bazlı) - Türkiye Geneli ...

womd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

womd

Hiç Biri / Antalya

Alt 03-11-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

HTML-PHP coder arıyoruz. (Proje bazlı)

Program/Seviye: HTML-PHP (ileri seviye)

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Antalya'da hizmet veren ajansımız ayda 1-3 arası web sitesi işi alıyor. Tasarımları PSD'de biz yapıyoruz. İstediğimiz, PSD tasarımlarının müşterimiz yönetim paneli istemezse HTML'ye, isterse PHP'ye çevrilerek responsive ve hatasız olarak tarafımıza teslim edilmesidir. Düzeltmelerle vakit kaybetmemek için minimum düzeyde hata ve hızlı geri dönüş çok önemli. Ayrıca PSD'de tasarladığımız çalışmanın birebir aynısını görmek istiyoruz.

2 farklı fiyat teklifi istiyoruz.
PSD to HTML (mobil uyumlu)
PSD to PHP (yönetim panelli, mobil uyumlu)

%20 iş başlangıcı, %30 iş tesliminde, %50 7-15 gün vade tercih ettiğimiz ödeme planı.

Tekliflerinizi uzun vadeli çalışacağımızı göz önünde bulundurarak vermenizi rica ederim.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 03-11-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
HTML-PHP coder arıyoruz. (Proje bazlı) - Türkiye GeneliHTML-PHP coder arıyoruz. (Proje bazlı) - Türkiye GeneliHTML-PHP coder arıyoruz. (Proje bazlı) - Türkiye GeneliHTML-PHP coder arıyoruz. (Proje bazlı) - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..