Html Site Yapabilen Grafikerler Aranıyor - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Html Site Yapabilen Grafikerler Aranıyor - Türkiye Geneli ...

 
Html Site Yapabilen Grafikerler Aranıyor - Türkiye Geneli
mehdat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehdat

Webmaster / Antalya

Standart
Alt 19-11-2011 #31
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba ben Mehmet Datçalı. Özelden mesaj atamadığım için buradan yazmak zorunda kaldım. "www.blackofficial.com" iş sitemizdir buradan bize ulaşabilirsiniz.
mehdat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehdat

Webmaster / Antalya

Standart
Alt 20-11-2011 #32
                             Sponsorlu Bağlantılar
adresinize mail attım. cevabınızı bekliyorum.
aliburakdogan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aliburakdogan

Bilg. Teknikeri / Bursa

Standart
Alt 20-11-2011 #33
mail gönderdim
track3r isimli Üye şimdilik offline konumundadır

track3r

Öğrenci (Grafik) / Ordu

Standart
Alt 29-11-2011 #34
İstanbulda öğrenciyim Xhtml Css php Mysql isteğe göre hazırlanmış panelle birlikte uygun fiyata yapabilirim öğrenciyim yüzyüze görüşme şansımızda var ********* isteğinize yakın örnekler verirseniz ona göre referanslarımı veririm.
ezikcilek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ezikcilek

Grafiker / İstanbul

Standart
Alt 30-11-2011 #35
ben sizinle çalışmamayı tercih ediyorum.
eboola isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eboola

Grafiker / Ankara

Standart
Alt 06-12-2011 #36
Arkadaşlar! İlanımız halen günceldir. Web sitesi yapabilen tüm web tasarımcıları ve grafiker arkadaşlar mail adresine yazarak bize ulaşsınlar. Tasarım yazı ve tüm resimler tarafımızca bu işi yapacak arkadaşa hazır teslim edilecektir. HTML+CSS+PHP+JAVA bilgisi olan arkadaşların tarafımıza mail atarak ulaşmaları rica olunur.
şimdi nasıl oluyor ya? anlayamadım ben..

İlanın başlığı html yapabilecek, ilanın içine giriyorum PHP diyor, daha sonra kontrol paneli deniyor, sonra yok vazgeçtik deniyor... buraya kadar normal farzedelim.. bence fikirci'nin aradığı şeyle ilgili bir bilgisi yok...

nitekim; admin paneli istersen web master asp ile yapar veya php ile yapar, bu neden bu kadar önemli.. he denir ki site güvenliği için (PHP güvensiz olarak bilinir), derim ki; sitede bu kadar güvenliğe önem verilirken neden freelancer aranır?

Fikirci demiş ki;
"Son aldığımız bir karar üzere sitemizi kontrol panelli yapmaktan vazgeçtik. Aradığımız arkadaşın ilgili program ve yazılımlara hakim olmasını istiyoruz. Başvuruda bulunan arkadaşlara teknik detay anlatılacaktır."

Birinin bir konuya hakim olup olmadığına karar vermek için, o konuda, sizinde yargılama yapabilecek kadar bilgiye sahip olmanız gerekir...

Fikirci demiş ki;
". Öncelikle çok program bilmek önemli değil. Eğer o bilgiyi tasarımla destekleyemezseniz o bilginizin de bir anlamı olmaz. Evet başvuru çok oldu haklısınız fakat başvuran arkadaşlarımızın %90'ı ana sayfa çalışmasını istediğimiz boyutta yapamadı. Bir yazı alanıyla bir resim alanını aynı hizaya getirtmek için yaklaşık bir arkadaşlar 10 gün uğraştım fakat sonuç yine olumsuz oldu. Başka bir arkadaşa tam 10 kez uyarmama rağmen "Bakın şuraya şu resmi koyacaksınız" dememe rağmen gidip kafasına göre başka bir resim koymuş. Şimdi kalkıp ben bu adama neden bir sürü para vereyim? Sonuç itibariyle HTML düz bir site yaptıracağım. Tasarımı hazır, yazıları hazır, nereye ne resim gelecek hepsi hazır. Bazı arkadaşlar uyanıklı yapıp bir çalışmayla bir aylık maaşın karşılığını kazanmak istiyorlar. Bazıları da kallıyor iş başında %50 kapora istiyorlar. Böyle bir komedi olurmu ? Nerde görülmüş %50 kapora. Dünyanın en iyi tasarımcısı olduğu bilsem değil %50 sini tamamını veririm. Başka bir arkadaş da bir ana sayfa çalışmask yapmış göndermiş. Sonuç itibariyle beğenmedim. Çünkü kötü bir işti. Yaptığı üstte bir resim koymak alta bir yazı koymak. Tasarımcılık bu kadar basit değil arkadaşlar. Yani bir yazı alanı ile bir resim alanı koyaerak tasarımcı olunmuyor."

derim ki; kanımca fikirci bir site görmüş onun aynısını yaptırmak ister.. hata payım olabilir bana öyle geldi."düz bir site" ne demek? bilen varsa beri gelsin... bazılarının komedi olarak gördüğü işlerde birilerinin iyi niyetli ve çok çalıştığını belirtmek isterim. "kafasına göre resim" koymaz hiçbir grafiker.. benim başıma çok gelir bul olay, sizin resim konmasını istediğiniz alan 5*7 dir, elinizdeki resim 15*6 dır. biri dik biri yataydır. böyle birşey olmuş olabilir.. (olabilir diyorum budur demiyorum)

fikirci demiş ki

"Sayın Kayı Bey. Açıkcası sizi tanımadım. Yaptığınız çalışmayı da hatırlayamadım. Çünkü bu konuda birden fazla arkadaşla çalıştığımdan dolayı kim ne yaptı hatırlamıyorum. Ayrıca sizin "Kusursuz bir çalışma yaptım" ifadenizi çok iddialı buldum. Eğer hakikatten dediğiniz gibi yaptığınız çalışma kusursuz olsaydı benim şu anda bir web sitem olur siz de ücretinizi almış olurdunuz."

derim ki; adam kusursuz yaptım demiyor, istediklerinizi kusursuz teslim ettim diyor.. yani kendime göre "kusursuz" olayım yok, sizin istedikleriniz ölçüsünde "kusursuz" çalıştım diyor.

fikirci demiş ki;
"Dalga geçer gibi "Sanıyorum kısa sürede unutmak gibi bir özelliğiniz var" diyerek saygısızlık yapmayın. Böyle bir uslup kullanmanız hiç etik değil."

derim ki
emek veren birinin emeğini unutmak da etik eğildir. unutma özelliğinizin dile getirilmesi bir hakaret değil, ikazdır en fazla..

ezikçilek demiş ki;
"ben sizinle çalışmamayı tercih ediyorum."

derim ki; daha da bişi söylemiyorum Html Site Yapabilen Grafikerler Aranıyor - Türkiye Geneli
ugurergun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ugurergun

Grafiker / İstanbul

Standart
Alt 10-12-2011 #37
size birkaç kez mail attım Serkan bey. ilgilenip ilgilenmediğinizi yazmadığınızdan. birşey söyleyemedim. Örnek sitelerimin linklerini de atmıştım size.. *********
iyi çalışmalar dilerim
blueplanetone isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueplanetone

Grafiker / İstanbul

Standart
Alt 16-12-2011 #38
Bu arkadaş Ağustos ayından beri web sitesi yaptıracak bende görüştüm çok kararsız ve fazla ucuzcu bir arkadaş bedavaya hamallık yapmak isteyen varsa buyursun yapsın.
djtornado isimli Üye şimdilik offline konumundadır

djtornado

Webmaster / Kütahya

Standart
Alt 24-03-2012 #39
fikirci arkadasım mail atıldı ama kac haftalardır gerı donus olmadı sebep nedır ısı bırıne verdıysenız soyleyınız bızde bılelım.
huseyinsusulu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

huseyinsusulu

Webmaster / İstanbul

Standart
Alt 02-04-2012 #40
Bu arkadaş Ağustos ayından beri web sitesi yaptıracak bende görüştüm çok kararsız ve fazla ucuzcu bir arkadaş bedavaya hamallık yapmak isteyen varsa buyursun yapsın.
uzak durulacak müşteri tipi :wink:
 

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son Mesaj
java, javascript, c++, html,css, ajax, sQl, photoshop, vb a, php - Türkiye Geneli vefasiz2006 Sonuçlanan İlanlar 1 21-07-2011 09:12:46
Diyarbakır'da ikamet eden Grafikerler aranıyor... - Türkiye Geneli suskunn80 Sonuçlanan İlanlar 3 20-06-2011 19:38:22
Casinonet777 site ekibine katılıcak grafik tasarımcılar aranıyor - Türkiye Geneli Jackson Sonuçlanan İlanlar 1 28-02-2011 16:02:59
Php, Photoshop, Css, Html web tasarım - Türkiye Geneli sidare Sonuçlanan İlanlar 2 14-02-2011 23:32:41
CSS ve HTML olarak site yapan web masterlar aranıyor aesabilisim Sonuçlanan İlanlar 4 14-03-2009 11:51:09

Kapat
Şifremi Unuttum?