Html Tasarımına Hazır Bir Scprt admin Panel Nasıl Ekliye biliriz

Web Tasarımı - Html Tasarımına Hazır Bir Scprt admin Panel Nasıl Ekliye biliriz Sponsorlu Bağlantılar Html Tasarımına Hazır Bir Scprt admin Panel Nasıl Ekliye biliriz örnegin kardaslar phtoshop vs freworks ta bir web sayfası hazırlıyoruz bunu html olarak hazırladıktan sonra hazır bir scpritin ...

MaCeRa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MaCeRa

Grafiker / Diyarbakır

Alt 30-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

örnegin kardaslar phtoshop vs freworks ta bir web sayfası hazırlıyoruz bunu html olarak hazırladıktan sonra hazır bir scpritin admin paneli üyelik girişi video ekle resim ekle gibi nasıl yapabilirm

weya dreamweawer da tasarladıgın bir web sayfasına nasıl video ekle butonu yapabilirim :'( lütfen yardımcı olun arkadaslar ne zmandandır böyle birset düsünüyorum ama yapamıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mTanriverdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mTanriverdi(30)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Hiç Biri / İstanbul

Alt 31-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşım sanırım bu konu hakkında pek fazla bilgin yok? Programlama dillerini kullanmalısın;
Asp
Php
Mysql veritabanı

Bunları öğrenmen gerek ama biraz uzun sürer. Joomla ve wordpress gibi hazır içerik yönetim sistemleri ile başlayabilirsin...
Bu mesajdan alıntı yap

MaCeRa

Grafiker / Diyarbakır

Alt 31-08-2010 #3
anladım tşkler
Bu mesajdan alıntı yap
mTanriverdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mTanriverdi(30)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Hiç Biri / İstanbul

Alt 31-08-2010 #4
İnternette arama yap hazır yazılmış ders ve demo amaçlı admin panelleri felan vardır. Eğer ilgilenirsen onları geliştirebilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap

MaCeRa

Grafiker / Diyarbakır

Alt 31-08-2010 #5
eyw kardes
Bu mesajdan alıntı yap

MaCeRa

Grafiker / Diyarbakır

Alt 19-07-2011 #6
kardes bunları biliyorum suan aspx egitimini görüyorum ama html 'de dreamwarda tablolara resimleri istediqim gibi yerine oturtamıyorum örneqin photoshopta cızdıqım web sayblonunu dreamwarde pek fazla içerisine bırakamıyorum ama divlerle calıstıqım zman oluyor banada tablo seklınde lazım daha sonra onu vs cekip tasarımını editlicem
Bu mesajdan alıntı yap