html yaptığım site yorumlarınızı bekliyorum üstadlarım

Web Tasarımı - html yaptığım site yorumlarınızı bekliyorum üstadlarım Sponsorlu Bağlantılar...

hakanay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hakanay

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 15-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

swordof isimli Üye şimdilik offline konumundadır

swordof

Öğrenci (Grafik) / Erzurum

Alt 15-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hoş Olmuş emeğine Sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
yorgunella isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Dosya16
Alt 15-09-2009 #3
İlkönce söylemek istediğim herşey çok turuncu. mesela başlıklar siyah olabilirdi. veya koyu bir kahverengi. çok daha şık dururdu bence.
-genel olarak bir tasarım yapıldığında tek font ile çalışılır ama sizin çalışmanızda çok fazla font kullanılmış. o yüzden daha karışık duruyor.
-bazı başlıklarda türkçe karakter kullanmamışsınız. mesela "BİZE ULAŞIN" yerine "BIZE ULASIN" yazıyor.
- turuncu arkaplana sanırım çok ince bir beyaz çerçeve eklemişsiniz. çok kötü geliyor göze. sankı biyerden dekupe edilip alınmış gibi duruyor.
-Alttaki resmin (sanırım videonun) kenarlarına da siyah bir çerçeve veya siyah bir gölge verirseniz arkaplana yapışmış gibi durmaz.
- ve son olarak siteye yüklenen çalışmalarda reklam amaçlı olduğu düşünüldüğü için tel. numarası ve adres yazılması yasak isterseniz onu da biraz flu yaparak ekleyin çalışmanız kaldırılmasın.
gözüme çarpan noktaları işaretledim. umarım faydası olur.

Bu mesajdan alıntı yap
chopper07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chopper07

Webmaster / Muğla

Alt 15-09-2009 #4
eline sağlık, Yorgunella seninde klavyene sağlık gerekenleri söylemişsin zaten html yaptığım site yorumlarınızı bekliyorum üstadlarım
Bu mesajdan alıntı yap
Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 15-09-2009 #5
Lütfen resimlerinizi yüklerken Direct Link ksımını kopyalayın.Aksi halde sadece resim linki eklemiş oluyorsunuz.

Foruma Resim Yüklemek
Bu mesajdan alıntı yap
ÖmEr1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ÖmEr1907(23)

Öğrenci (Grafik) / Elazığ

Alt 15-09-2009 #6
eline saglık
Bu mesajdan alıntı yap
ugurozkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ugurozkan

Webmaster / Gümüşhane

Alt 15-09-2009 #7
daha yaratıcı birşey olabilirdi amacına uygun bir çalışma yapılmaya çalışılmış fakat daha uygun daha güzel tasarım kokan birşeyler yapılabilirdi.

Başarılar
Bu mesajdan alıntı yap

hakanay

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 15-09-2009 #8
Yorumlarınız için saolun önerilerinizi değerlendirmeye çalışacağım.Allaha emanet.
Bu mesajdan alıntı yap

energy_explode

Misafir

Alt 16-09-2009 #9
müsadenizle bende birkaç kelam etmek istiyorum

1- desenli arkaplanın üzerine koyduğun oval kenarlı site tabanını daha şık gösterecek bir hareket veya renk kullanmalısın

2-içerik yerleşimi bakımından site çok amatör duruyor düz yazılmış geçilmiş gibi daha estetik ve dikkat çeken bir içerik yerleşimi yapmanı tavsiye ederim

3- web sayfan renkleri açısından çok bunaltıcı insanlara nefes alabilecekleri rahat renkli kısımlar kullanmalısın

4- menü kısmını baştan aşağı değiştirmelisin yeni bir menü tasarlamalı menüdeki yazı fontunu web standartlarına uygun bir font yapmalısın ve menü yazıların çok kalın ve büyük ziyaretçiye menü olduğunu hissettirmelisin.

5- Türkçe karakter problemlerini çözmelisin profesyonel bir tasarımcı Türkçe karakter problemi yaşamaz.

6- logo kısmını da elden geçirip yeni tasarlayacağın menüye göre yerleştirmende fayda var

iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

hakanay

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 16-09-2009 #10
Teşekkür ederim çok güzel yerlere değinmişsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları