hulk vs hellboy

İllüstrasyon Çalışmaları - hulk vs hellboy ...

hulk vs hellboy
kapuska14 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kapuska14

Öğrenci (Grafik) / Kütahya

hulk vs hellboy

Alt 16-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

tamami ile benim çalışmam grafik öğrancisiyim photoshop çalışmaya yeni başladım yorumlarınız önemli şimdiden saygılarımla :smile:

hulk vs hellboy
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Rüzgar ALPASLAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 16-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
cok amacsız bı çalışma bence photoshopla tasarıma yonelseniz daha ıyı edersınız bu bi grafiker calışmasından cok ilk okul cocuklarının boyama kıtaplarında yaptıgı calışmalara benzıyor uzgunum ama doğrusu bu
Bu mesajdan alıntı yap
aboo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aboo

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 16-01-2009 #3
alparslan'a katılıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
yorgunella isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Alt 16-01-2009 #4
zombi manipulasyonları yapan insanlar var..
onları incelemelisin bence.
arkadaşlara katılmıyorum ben. photoshopta sadece tasarım yapılmaz. herşey yapılabilir photoshopta. manipulasyonda bunların başında gelenlerdendir..
bence arkadaşın böyle bir konuya ilgisi varsa ilerletebilir. manipulasyon yapan ve kazancını sırf bu işten elde eden çok sayıda insan var..
lütfen..

birkaç manipulasyon paylaşmak istiyorum. umarım faydalı olır. kendinizi bu yönde gelirtirebilirsiniz.

-manipulasyonlar alıntıdır-

hulk vs hellboy

hulk vs hellboy

hulk vs hellboy
Bu mesajdan alıntı yap
yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 16-01-2009 #5
MAdem yeni başladın ozaman abilerinin-ablalarının-hocalarının-arkadaşlarının sözlerine kulak vermelisin... Bol bol uygulamalı ders çalış...Burada çalışma paylaşmak ve beğeni toplamak gerçekten güzel, bu anlamda seni çok iyi anlıyorum, ancak;

Yaptığın çalışmaları alel acele burada yayınlarsan bazı yorumlar senin hevesini kırabilir. Bu yüzden önce düzenli ve sistemli çalışma içerisine girmen faydalı olacaktır...Ve en önemlisi bıkmadan usanmadan incelemek ,incelemek vede incelemek...Kolay gelsin...Yakın zamanda görüşmek dileğiyle...

Saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
hellboy, hulk

Kapat
Şifremi Unuttum?