Hünkar beğendi fotoğrafı arıyorum.

Fotoğraf - Resim - Hünkar beğendi fotoğrafı arıyorum. ...

demoN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

demoN(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar soya soslu hünkar beğendi fotoğrafı arıyorum.Yardımınız için şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Türk yemekleri _yüksek çözünürlük_

Hilalcim buraya bak istersen olması lazımdı
sitede yayınlandığını hatırlıyorum daha önce aramak lazım

Bİrde buna bak çok büyük bir arşiv var gibi gördüm ön izlemede Hünkar beğendi fotoğrafı arıyorum.

http://www.grafikerler.net/yiyecek-i...t32724p21.html
Bu mesajdan alıntı yap

demoN(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-08-2009 #3
Teşekkür ederim.Hünkar beğendi hangi yemek çeşidine giriyor bir bilgin var mı Hünkar beğendi fotoğrafı arıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-08-2009 #4
Teşekkür ederim.Hünkar beğendi hangi yemek çeşidine giriyor bir bilgin var mı Hünkar beğendi fotoğrafı arıyorum.
Canım benim harika bir yemek çeşidir...
Altına patlıcan közlenir; üstüne soslu özel et konulur yanına pilavla afiyetle yenir Hünkar beğendi fotoğrafı arıyorum.
Annem yapardı parmaklarımı yerdim valla bak benimde canımı istettin Hünkar beğendi fotoğrafı arıyorum. :lol:
Et yemeklerindedir muhtemelen :wink:
Orda ön izlemede gördim gibi geldi
Bu mesajdan alıntı yap

demoN(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-08-2009 #5
Teşekkür ederimHünkar beğendi fotoğrafı arıyorum. Görseli bir bulayım hemen gidip yiyeceğim nasıl birşey merak ettim doğrusu Hünkar beğendi fotoğrafı arıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-08-2009 #6
Teşekkür ederimHünkar beğendi fotoğrafı arıyorum. Görseli bir bulayım hemen gidip yiyeceğim nasıl birşey merak ettim doğrusu Hünkar beğendi fotoğrafı arıyorum.
İnanılmaz lezletlidir ama her yerde yenmez bilesin :wink:
Tutturmak çok zordur o yemeği Hünkar beğendi fotoğrafı arıyorum.
Hatta ben küçükken bir yağ reklamı vardı belki sende hatırlarsın...
Şefler aralarında mutfakta tartışıyorlardı; "tutturamazsın" diye Hünkar beğendi fotoğrafı arıyorum.
Sonra yeni yetme ahçı da o yağ ile yapıp tutturuyordu ve hepsi mors oluyordu Hünkar beğendi fotoğrafı arıyorum.
Bende o reklamı görüp anneme tutturmuştum bende istiyorum diye annemde eli mahkum yapmıştı garibim ama şanıyla da tutturmuştu yanii Hünkar beğendi fotoğrafı arıyorum.
Ben en iyisi yine tutturayımda annem yapsın Hünkar beğendi fotoğrafı arıyorum. :giggle:
Bu mesajdan alıntı yap

demoN(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-08-2009 #7
hatırlamıyorum ama çok eğlenceli bir reklama benziyor Hünkar beğendi fotoğrafı arıyorum. Hünkar beğendi fotoğrafı arıyorum. İndiyorum fotoğrafları bakalım karşıma ne çıkacakHünkar beğendi fotoğrafı arıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-08-2009 #8
Reklamı bulamadım ne yazıkki çok eski Hünkar beğendi fotoğrafı arıyorum.
Ama hünkar beğendi yapılışının videosunu buldum Hünkar beğendi fotoğrafı arıyorum.
Osmanlı Saray Mutfağı yemeklerinin arasında sayılıyor
Yalnız üstündeki ete özel bir sos hazırlanıyordu burada ki videoda yapmamışlar :S
Öyle daha güzel görünüyor ve lesletli oluyor Hünkar beğendi fotoğrafı arıyorum.

Hünkar Beğendi
Bu mesajdan alıntı yap

demoN(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-08-2009 #9
Of ya acıkmıştım zaten buda üstüne tuz biber olduHünkar beğendi fotoğrafı arıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap