(HÜRSİAD) (SODES) “Grafiker ve Tasarımcı Yetiştirme

Graficafe - (HÜRSİAD) (SODES) “Grafiker ve Tasarımcı Yetiştirme ...

Cevapla
(HÜRSİAD) (SODES) “Grafiker ve Tasarımcı Yetiştirme
Grafik Canavarı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafik Canavarı(36)

Matbaacı / Gaziantep

Standart

(HÜRSİAD) (SODES) “Grafiker ve Tasarımcı Yetiştirme

Alt 25-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Hür Sanayici ve İş adamları Derneği (HÜRSİAD) Sosyal Destek Programı (SODES) destekli istihdam amaçlı “Grafiker ve Tasarımcı Yetiştirme Kursu” Kayıtlarına başlıyor.Hür Sanayici ve İş Adamları Derneği(HÜRSİAD) GAP Eylem Planı kapsamında sosyal gelişmenin sağlanmasına yardımcı olmak üzere İstihdam Amaçlı Sosyal Destek Programı (SODES) destekli Grafiker ve Tasarımcı elemanı yetiştirme kursu kayıtlarına başlıyor.HÜRSİAD Genel Sekreteri Orhan ÖZDÜLKAR yaptığı açıklamada “GAP Eylem Planı kapsamında sosyal gelişmenin sağlanmasına yardımcı olmak üzere Sosyal Destek Programı (SODES) destekli olarak Son yıllarda köklü değişimlere sahne olan reklamcılık ve iletişim sektörlerinde grafik tasarımcılar, görsel dünyanın ve iletişimin her boyutunda stratejik roller üstlenmektedir bu doğrultuda HÜRSİAD olarak Grafiker ve Tasarımcı elemanı yetiştirmeyi hedefleyen proje çerçevesinde düzenleyeceğimiz kursumuza, iki kur şeklinde 30 işsiz katılacak ve yaklaşık 8 ay sürecek olan, pratik ve teorik olarak yapılacak eğitimler verilecek olup bu kapsamda istihdam amaçlı açacağımız kursumuza bu konuda eğitim alıp iş bulmak isteyen işsiz,18–35 yaş arası ve en az lise mezunu işsizlere yönelik bay ve bayan elemanlara verilecek olan kursumuza katılmak isteyenlerin ücretsiz faydalanacağını üstelik katılımcı kursiyerlerimize ders ücreti verileceğini belirten Özdülkar kursumuz 5 Aralıkta başlayacak olup 28 Kasım ile 3 Aralık arası kayıt tarihi olarak belirledik detaylı bilgiyi dernek merkezimizden alabilirler.”dedi.
HÜRSİAD Genel Sekreteri Orhan Özdülkar, Nitelikli eleman yetiştirme açısından açılan bu tür kursların önemi büyüktür. G.Antep üreten ve ürettiğini satabilen bir il olma yolunda hızla ilerlemektedir. Gaziantep çok göç alan illerin başında gelmektedir. Bu nedenle de işsizlik oranı çok yüksek olan bir ilimizdir.Bu işsizlik sorununa azda olsa yardımcı olmak dezavantajlı işsiz gençlerimizi topluma kazandırmak ve istihdam edilmelerini sağlamak istiyoruz.İlimizde birçok ajans ,matbaa ve yerel gazete bulunmaktadır.Ve bu firmalar grafiker ve tasarımcı sıkıntısı çekmektedir.Hem işsiz gençlerimizi meslek sahibi yapmak ve onları istihdam etmek hem de eleman arayıpta bulamayan ajansların, gazetelerin ve matbaaların eleman ihtiyacını karşılamak için böyle bir alanda proje yazma ihtiyacı duyduklarını belirten HÜRSİAD Genel Sekreteri Orhan ÖZDÜLKAR,Endüstrileşen Dünyamız da üretilen ürünlerimizin kalitesinin yanında ;Ambalaj,sunuş,anlatım,ve tanıtımı yapılan ürünün Pazar payı kaçınılmazdır.Bu ürünün tanıtılması için gazete,dergi reklamları ,açık hava bilboard reklamları ,Tv reklamları,basılı boroşür ,logo ve daha bir çok tanıtım stratejileri için Grafik Tasarımcılara ihtiyac vardır.Zamanımızda pazarlama uzmanlarının sadece işletmelerin standart ürünlerinin pazarlamasında değil yeni ürün geliştirme, dış pazarlardaki tüketici tercihi, gelir ve kullanma koşullarına göre ürün adaptasyonu, satış potansiyel araştırması, aktif ve yenilikçi pazarlama faaliyetleri, yerinde Pazar araştırması, pazara giriş stratejileri, dağıtım kanalları kurma ve yönetme, dış Pazar talep ve maliyetlerine göre fiyat analizi ve reklam gibi faaliyetlerde de aktif rol almaları beklenmektedir. Tüm bu verilerin ışığında projemizde 15 kişilik guruplar halinde 2 eğitim programı uygulanarak işsiz gençlere günümüzün en popüler mesleklerinden olan Grafik Tasarım eğitimi verilecektir. Proje kapsamında kursiyerlere ;Tasarı İlkeleri, Renk Bilgisi, Reklam ve Tasarım,Grafik ve Tasarım Teknikleri,Reklam Analizi,Photoshop CS5,İllustrator CS5 gibi çok önemli programlar ve dersler verilecektir”dedi.

http://http://www.hursiad.com/faaliy...larna-balyoruz
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(39)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Standart
Alt 25-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merak ettim, bu eğitimleri veren öğretmenlerinizi ve kullandığınız(cağınız) yazılımların, programların lisanslarını.. İzmir'de çok patlak veren bir durum dikkat !
Bu mesajdan alıntı yap
Cevapla

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son Mesaj
Tasarımcı Grafiker ve Yetiştirilmek üzere yardımcı Grafiker dizaynist Sonuçlanan İlanlar 6 28-03-2011 19:27:05
Yediveren Çınar Matbaasında Çalışacak Grafiker Grafiker / Tasarımcı sedar Sonuçlanan İlanlar 1 29-10-2010 14:13:02
Sodes Fontu Seyit Tiken Fontlar 2 03-09-2010 07:58:03
Reklam Ajansına tasarımcı Grafiker ve Y.Grafiker arıyoruz rakish Sonuçlanan İlanlar 2 31-05-2010 22:04:34
Tasarımcı grafiker (part time)ve uygulamacı grafiker! aranmaktadır [email protected] Sonuçlanan İlanlar 28 15-09-2009 15:04:16

Kapat
Şifremi Unuttum?