Hüzünlü kareler,cekerken cok zorlandım:(

Fotoğrafçılık - Hüzünlü kareler,cekerken cok zorlandım:( ...

ltxim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ltxim

Sanat Yn. / Afyonkarahisar

Alt 14-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gulcihan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulcihan

Eğitimci / Kastamonu

Alt 15-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Birbiriyle bağlantılarını kuramadığım ve bir arada olmamaları gerektiğini düşündüğüm fotoğraflar bu şekilde sergilendiğinde anlamlarını yitiriyorlar gibi geldi bana. Çok başarılı çekimler olduğu kanısında da değilim doğrusu....
Bu mesajdan alıntı yap
ispirto isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ispirto

Grafiker / Çorum

Alt 15-11-2008 #3
başlığı okudum
birde enson kareye baktım
ağladım sonra
Bu mesajdan alıntı yap
yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 15-11-2008 #4
4. ve 6. fotoğrafların konuyla ilgisi ne?

6. fotoğraf hüzünlü bir fotoğraf değilki?

Yaratıcı bir çocuğun oyun oynama azminin bir göstergesi, hüzünlenmek-çekerken zorlanmak gerekmez, zevkle izlemek lazım!

4. Fotoğrafa değinmiyecem bile...Nasıl bir zorluk var?

Birde vefat eden yakınınız ise tamam ,çekerken çok zorlanırsınız hatta çekebilmişseniz ayakta alkışlayıp tebrik etmek lazım ancak ;bir fotoğrafçı, fotoğraf çekerken farklı bir kişiliğe bürünür, içinde bulunduğu ortamdan soyutlanır...Dünyanın merkezi odur...Ve dünya kişinin etrafında döner...Bu şu demek değil; Vefat edene üzülmeyecekmiyiz, sonuçta insan!
Tabiki üzüleceğiz ancak fotoğraf çekerken değil. Ya üzülecez yada fotoğraf çekecez, ikisini birden yapmaya kalkarsak başarı tartışılır....

Şahsi fikirlerim.Kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
a.g.s.l isimli Üye şimdilik offline konumundadır

a.g.s.l

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 15-11-2008 #5
Birbiriyle bağlantılarını kuramadığım ve bir arada olmamaları gerektiğini düşündüğüm fotoğraflar bu şekilde sergilendiğinde anlamlarını yitiriyorlar gibi geldi bana. Çok başarılı çekimler olduğu kanısında da değilim doğrusu....
bende bir bağlantı kuramdım.hiçbirinin birbiriyle bağlantısı yok_!resimler oldukça güzel ama birbirinden kopuk gibi_!!!emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
ltxim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ltxim

Sanat Yn. / Afyonkarahisar

Alt 16-11-2008 #6
başlık ilk üç kare içindi ama,toparlamak gerekiyomuş demekki
aslında 6. kareye dikkati bakabilirseniz ordada cok keyifli bişi olmadıını anlayabilirsiniz.orası mahremiyet bir köy.ve karedekide bir köy cocugu.patlak topuyla,kırık elekten yaptığı potasıyla,ismini telafuz edemediği oyununun oynamaya calısıyor.

yorumlar için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 16-11-2008 #7
başlık ilk üç kare içindi ama,toparlamak gerekiyomuş demekki Hüzünlü kareler,cekerken cok zorlandım:(
aslında 6. kareye dikkati bakabilirseniz ordada cok keyifli bişi olmadıını anlayabilirsiniz.orası mahremiyet bir köy.ve karedekide bir köy cocugu.patlak topuyla,kırık elekten yaptığı potasıyla,ismini telafuz edemediği oyununun oynamaya calısıyor.
aslında başlıgı ilk üç fotograf için koymustum ama toparamam gerekiyormus.yorumlar için teşekkürler
Forum kurallarını ihlal ettiğiniz için(arka arkaya mesaj yazmak (flood)) yönetim; sizi ve çalışmalarınızı toparlayacak...BilginizeHüzünlü kareler,cekerken cok zorlandım:(
Bu mesajdan alıntı yap
alisalur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alisalur(38)

Grafiker / Konya

Alt 30-12-2011 #8
baş tarafda düşündürücü fotoğrafların yanında, alt tarafda basketbol oynayan bir kişinin fotoğrafı hoş kaçmamış.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
cekerken, cok, huzunlu, kareler, zorlandim