hyundai logo rengi ofset baskı için

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - hyundai logo rengi ofset baskı için Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar mevcut üzerinde çalışmakta olduğum hyundai firmasına ait katalog tasarımı icin kurumsal renk bilgilerine ihtiyacım var yani anlatmak istediğim iş ofset baskı kurumsal rengi olan koyu maviyi ...

MedyaProtek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MedyaProtek

Grafiker / İstanbul

Alt 29-08-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar mevcut üzerinde çalışmakta olduğum hyundai firmasına ait katalog tasarımı icin kurumsal renk bilgilerine ihtiyacım var yani anlatmak istediğim iş ofset baskı kurumsal rengi olan koyu maviyi cmyk da hangi kodlarla yakalayabilirim malum bilindiği üzre bu tür firmalrda kurumsal renk önemi cok önemli ilgilenen ve konusunda uzamn akradaşlarımızın desteğine ihtiyacım var sorunsuz sekilde istenilen renkde basılıp işi teslim edebilmem gerekiyor şimdiden teşekkür ediyorum

elimdeki renk kaynakları ve renk kodları bunlar nasıl bir adım izlemeliyim

hyundai logo rengi  ofset baskı için
hyundai logo rengi  ofset baskı için
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

pınar67 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pınar67(32)

Grafiker / Zonguldak

Alt 29-08-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
cmyk nın yanında yazan numaraları programda da aynı şekilde yazıp rengi seçmelisiniz hangi programı kullanıyorsunuz.
Bu mesajdan alıntı yap
Stupidghost isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Stupidghost

Grafiker / Malatya

Alt 29-08-2015 #3
RGB to CMYK conversion | color conversion bu tarz siteler var umarım işine yarar.
Bu mesajdan alıntı yap
MedyaProtek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MedyaProtek

Grafiker / İstanbul

Alt 08-10-2015 #4
her iki arkadaşada teşekkür ederim konuyla alakalı önerileirnizi dikate alarak sorunu cözdüm
Bu mesajdan alıntı yap