İ-S Grafiker logom

Deneme Çalışmalar - İ-S Grafiker logom Sponsorlu Bağlantılar Görüşlerinizi beklerim.. kendi grafikerlik logom.....

İ-S Grafiker logom
ilkkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilkkan

Öğrenci (Grafik) / Konya

İ-S Grafiker logom

Alt 14-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İ-S Grafiker logom

Görüşlerinizi beklerim.. kendi grafikerlik logom..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

_MRW_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_MRW_(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sanırım photoshopta hazırlamışsınız logoyu logoda efekt kullanmamak en iyisidir..Logoyu vektörel (freehand,corel vb) bir programda hazırlamanızı tavsiye ederim..
Bu mesajdan alıntı yap
humanistyamyam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

humanistyamyam

Grafiker / İstanbul

Alt 14-01-2010 #3
Sanırım photoshopta hazırlamışsınız logoyu logoda efekt kullanmamak en iyisidir..Logoyu vektörel (freehand,corel vb) bir programda hazırlamanızı tavsiye ederim..
ve ben yine katılıyorum İ-S Grafiker logom bu iki oldu allahın hakkı üçdür İ-S Grafiker logom
Bu mesajdan alıntı yap

ilkkan

Öğrenci (Grafik) / Konya

Alt 14-01-2010 #4
aslında logoyu fireworks ta hazırladım.. ama sağolun..
Bu mesajdan alıntı yap
Nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nur

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 14-01-2010 #5
ve ben yine katılıyorum İ-S Grafiker logom bu iki oldu allahın hakkı üçdür İ-S Grafiker logom
sizin "katılmak" dışında başka eylemlerinizi de okumak isterim. veya liste halinde katıldığınız yorumlar için bi başlık açın. bizde bakalım humanistyamyam bugün nelere katılmış, nelere katılmamış.. sizden daha ayrıntılı yorumlar bekliyorum efenim..

logoya gelince;
o anlam veremediğim, kanun, arp benzeri şekille ne ifade etmek istediniz? ayrıca değişik fontları incelemenizi tavsiye ederim. sitede varolan logolara da zaman zaman göz gezdirin.. bol paylaşımlar diliyorum.. iyi çalışmalar..
Bu mesajdan alıntı yap
humanistyamyam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

humanistyamyam

Grafiker / İstanbul

Alt 14-01-2010 #6
sizin "katılmak" dışında başka eylemlerinizi de okumak isterim. veya liste halinde katıldığınız yorumlar için bi başlık açın. bizde bakalım humanistyamyam bugün nelere katılmış, nelere katılmamış.. sizden daha ayrıntılı yorumlar bekliyorum efenim..

logoya gelince;
o anlam veremediğim, kanun, arp benzeri şekille ne ifade etmek istediniz? ayrıca değişik fontları incelemenizi tavsiye ederim. sitede varolan logolara da zaman zaman göz gezdirin.. bol paylaşımlar diliyorum.. iyi çalışmalar..
İ-S Grafiker logom demekki sıkı bi takipçim varmış..söylemek istediğim sözü başkası söyledi ise buna doğal olarak katılırım İ-S Grafiker logom bunda her hangi bir sakınca görmüyorum..ikincisi ben yazmam gereken yerde zaten yazıyorum biraz daha dikkatli bakarsan görürsün nur İ-S Grafiker logom
Bu mesajdan alıntı yap

ilkkan

Öğrenci (Grafik) / Konya

Alt 14-01-2010 #7

:smile: Aslında grafik dersinde farklı bir şekil çıkarmak istiyordum.. karşıma bu şekil çıkınca köşesi kıvrılmış resim defteri sayfasına benzedi.. Bende güzel bi logo olur diye bunu yaptım..
Bu mesajdan alıntı yap
Nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nur

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 14-01-2010 #8
:smile: Aslında grafik dersinde farklı bir şekil çıkarmak istiyordum.. karşıma bu şekil çıkınca köşesi kıvrılmış resim defteri sayfasına benzedi.. Bende güzel bi logo olur diye bunu yaptım..
gayretinizi ve üslubunuzu takdir ediyor, daha detaylı işlerinizi de sitemizde görmek istiyorum.. teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap

ilkkan

Öğrenci (Grafik) / Konya

Alt 14-01-2010 #9
ben teşekkür ettim..
Bu mesajdan alıntı yap
Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 14-01-2010 #10
gayretinizi göz ardı edecek değilim, fakat;

forumumuzu hiç incelememişsiniz, hiç dergi, tv da mı takip etmiyorsunuz? sizinkine benzer logo gördünüzmü hiç? (şekil, renk olarak demiyorum tabikide benzememeli) sade, efectsiz karakterler firma ile alakalı, renk seçimi uyumlu ve az... Bunlar temel logo prensipleridir, dikkat ederseniz yorumum sizin logonuza değil, araştırdığınızda ve dikkat ettiğinizde çevrenizde göreceğiniz logolara!..

Not: GRAFİKERLİK LOGOSU diye bişey olmaz. İ-S Grafiker logom

Ayrıca: Konunuz Deneme Çalışmalarına Taşınmıştır.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları