iç içe daireler çizmek için ne yapmam lazım?

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - iç içe daireler çizmek için ne yapmam lazım? ...

bihteran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bihteran

Öğrenci (Diğer) / Adana

ünlem

Alt 24-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar ben photoshopta yeniyim hatta sadece 1 günlüğüm:smile: photoshopu kullanarak içeriye doğru küçülen 3 tane yuvarlak çizmek istiyorum ancak başaramıyorum. nolur bana yardım edin bu oldukça önemli:sadsmile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

leod isimli Üye şimdilik offline konumundadır

leod

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 25-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Önce file-new'den yeni bir sayfa açın. Soldaki tool boxtan elips tool ile shifte basılı tutarak bir daire çizin. Boyamak istiyorsanız paint bucket aracılığıyla istediğiniz renge boyayın. Sonra layer penceresinden yeni bir layer ekleyin. ilk çizdiğiniz dairenin içine gelerek yine shifte basılı tutup daha ufak bir daire çizin ve istediğiniz renge boyayın. aynı işlemi yeni bir layer ekleyerek yapabilirsiniz yine. takıldığınız bir yer olursa sorabilirsiniz yine. Biraz kabaca anlattım sanırım yeni başlayan biri içiniç içe daireler çizmek için ne yapmam lazım?
Bu mesajdan alıntı yap