İç mekan animasyon render

3D Studio Max - İç mekan animasyon render ...

Mustafa KÜÇÜK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustafa KÜÇÜK(35)

Grafiker / Konya

Alt 23-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kendi firmamız için modellediğim ve animasyonunu hazırlayacağım bu tasarımın ön render çalışması
3Ds max vray
Render süresi 35 dk
Sahnede 1 adet vray ligt kullanılmıştır.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

MagiC_She58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MagiC_She58(32)

Grafiker / Kayseri

Alt 23-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ay cok hoş bi tasarım..içim açıldı walla İç mekan animasyon render teşekkür ediorm..
Bu mesajdan alıntı yap
hayabusa.69 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hayabusa.69

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 23-10-2009 #3
toplar asiri parliyor ayna gibi olmus. ve buda cok kargasa olusturuyor.
bence biraz daha mat olmali.Heryer cok yansimali karmasık. gereken yerlere blur uygularsan daha gercekcilik yakalayabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-10-2009 #4
Elini neye atsan o işi başarıyla taçlandırıyorsun emeğine sağlık Mustafa çok güzel olmuş...
Bu mesajdan alıntı yap
FiRARDA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FiRARDA

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 23-10-2009 #5
başarılar gerçekten değişik ve canlı bir çalışma
Bu mesajdan alıntı yap
arizek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arizek(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-10-2009 #6
elinize sağlık.. oldukça canlı bir sahne..

render süresi biraz uzun gibi geldi bana.. tek kare render 35 dakika ise animasyon ne kadar sürer merak ediyorum..

animasyon nasıl bir şey olacak ?
Bu mesajdan alıntı yap
demoN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

demoN(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-10-2009 #7
Emeğinize sağlık gerçekten çok güzel olmuş.
Bu mesajdan alıntı yap

Mustafa KÜÇÜK(35)

Grafiker / Konya

Alt 23-10-2009 #8
ay cok hoş bi tasarım..içim açıldı walla İç mekan animasyon render teşekkür ediorm..
Ben teşekkür ederim yorumunuz için İç mekan animasyon render

toplar asiri parliyor ayna gibi olmus. ve buda cok kargasa olusturuyor.
bence biraz daha mat olmali.Heryer cok yansimali karmasık. gereken yerlere blur uygularsan daha gercekcilik yakalayabilirsin.
Zaten amaç topların ayna gibi yansıtıcı olmasıydı İç mekan animasyon render Sonuçta bu sahne animasyon için hazırlandı. Animasyonda güzel duracağını düşünüyorum.
Yorum için teşekkürler

Elini neye atsan o işi başarıyla taçlandırıyorsun emeğine sağlık Mustafa çok güzel olmuş...
Teşekkürler damla İç mekan animasyon render

başarılar gerçekten değişik ve canlı bir çalışma
Teşekkürerler

elinize sağlık.. oldukça canlı bir sahne..

render süresi biraz uzun gibi geldi bana.. tek kare render 35 dakika ise animasyon ne kadar sürer merak ediyorum..

animasyon nasıl bir şey olacak ?
Teşekkürler arizek
Animasyon şu şekilde olacak ;
Renkli küreler hızlı çekimden ağır çekime patlayacak ve aynı renklerde konfeti olarak aşşağı doğru yağacak. Balonlar patlayınca içinden yapılan işlerler ilgili yazılar çıkacak. Tabi bu benim düşüncem, becerilirsem yapmayı düşünüyorumİç mekan animasyon render Daha öncede birkaç animasyon denemem oldu ama düşündüklerimi animasyon sonuna pek yansıtamadım, bakalım bunda başarabilecekmiyim.

Evet render süresi yüksek çünkü high animation ve 300dpi olarak render aldım. Animasyona render alırken kaliteyi biraz düşürmem gerekecek yoksa pc mi 1 gün unutmam gerekebilir İç mekan animasyon render
Bu mesajdan alıntı yap
FiRARDA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FiRARDA

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 23-10-2009 #9
Ben teşekkür ederim yorumunuz için İç mekan animasyon render

Zaten amaç topların ayna gibi yansıtıcı olmasıydı İç mekan animasyon render Sonuçta bu sahne animasyon için hazırlandı. Animasyonda güzel duracağını düşünüyorum.
Yorum için teşekkürler

Teşekkürler damla İç mekan animasyon render

Teşekkürerler

Teşekkürler arizek
Animasyon şu şekilde olacak ;
Renkli küreler hızlı çekimden ağır çekime patlayacak ve aynı renklerde konfeti olarak aşşağı doğru yağacak. Balonlar patlayınca içinden yapılan işlerler ilgili yazılar çıkacak. Tabi bu benim düşüncem, becerilirsem yapmayı düşünüyorumİç mekan animasyon render Daha öncede birkaç animasyon denemem oldu ama düşündüklerimi animasyon sonuna pek yansıtamadım, bakalım bunda başarabilecekmiyim.

Evet render süresi yüksek çünkü high animation ve 300dpi olarak render aldım. Animasyona render alırken kaliteyi biraz düşürmem gerekecek yoksa pc mi 1 gün unutmam gerekebilir İç mekan animasyon render
bilgisayarınızın gücünü öğrenebilirmiyim acaba ram hızı ve boyutu ekran kartınız işlemciniz felan
Bu mesajdan alıntı yap

Mustafa KÜÇÜK(35)

Grafiker / Konya

Alt 23-10-2009 #10
bilgisayarınızın gücünü öğrenebilirmiyim acaba ram hızı ve boyutu ekran kartınız işlemciniz felan
Çok aşırı iyi bir pc olmasanda idare eder İç mekan animasyon render
Çift çekirdek 3 gb ram 512 mb ekran kartı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
3d max render, iç mekan render, max animaston