İç mekan

3D Studio Max - İç mekan ...

İç mekan
yavuz94 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yavuz94

Öğrenci (Diğer) / Tekirdağ

İç mekan

Alt 27-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlk iç mekan çalışmalarımdan bir tanesi. Hatalarla dolu tabi ki. "Şurası kötü şöyle yap"tan ziyade nasıl yapıcağımı söylerseniz sevinirim. Yani hangi ayarda nasıl bi değişiklik yapmam gerekiyor onu söylerseniz daha iyi olur.

İç mekan
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ozdmrozdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozdmrozdmr

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
dışarıya havuzlu bir manzara koyarsanız,benim için güzel bir render olacaktır. İç mekan renderini ve modellemeniz başarılı,yanlız sahne kameranız yanlış yerde duruyor,anlaşıldığı üzre sağ ve sol taraftaki nesneleri bütünlük içerisinde göstermeye çalışmışsınız,başarmışsınız da fakat sahnenin ortası o kadar boş ki parke reklamı yaptığınız söylenebilir. sahneyi iki farklı kamera ile iki farklı açıdan render edin,ve yakın çekim şeklinde yapın. daha orjinal gözükücektir.birde masaların üzerine günlük hayatta elimizde çokça gezinen birkaç model koyabilirsiniz,cep telefonu,anahtar,cüzdan vs. elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
yavuz94 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yavuz94

Öğrenci (Diğer) / Tekirdağ

Alt 17-10-2011 #3
Evet malzeme bakımından eksik oldu aslında eleştiriniz için çok sağolun; ama şöyle de bi şey var benim bu çalışmada esas aldığım şey gerçekçilikti onu yakalayabildimse ne mutlu bana umarım ileride hem malzeme bakımından zengin hem de gerçekçi render alınmış çalışmalarım da olacak. İç mekan
Bu mesajdan alıntı yap
ozdmrozdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozdmrozdmr

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-10-2011 #4
render ve gerçekçilik gerçekten mühim konular. siz render olayına sarmışsınız bu aralar;kendimden biliyorum,bende bu tarz işler yapıyorum arasıra. bu çalışma üzerinden gidersek zaten orjinal ve hoş bir sahne olmuş, acaba sahneyi gece olucak şekilde,içeride ışıklarla renderlayabilir misiniz? gerçekten merak ediyorum. elinize sağlık tekrardan.
Bu mesajdan alıntı yap
muss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muss

Grafiker / İstanbul

Alt 18-10-2011 #5
Kardeş Dışarıya havuzlu bir manzara birde gökyüzü eminim daha iyi duracaktır eli sağlık
Bu mesajdan alıntı yap