İç mimarlık - Logotype

Logo Tasarımları - İç mimarlık - Logotype ...

İç mimarlık - Logotype
ahmetbarin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetbarin

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Antalya

İç mimarlık - Logotype

Alt 25-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İç mimarlık - Logotype
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 25-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yine başarılı bir çalışma ahmetbarin elinize sağlık. (Biraz daha büyük olsa üstteki renk geçişlerini de görmek isterdik)

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap

ahmetbarin

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Antalya

Alt 25-05-2010 #3
Yine başarılı bir çalışma ahmetbarin elinize sağlık. (Biraz daha büyük olsa üstteki renk geçişlerini de görmek isterdik)
Yorum için teşekkür ederim "martin78" İç mimarlık - Logotype. Acele bir işim vardı da bunu yükleyebildim İç mimarlık - Logotype. Renk geçişleri sarının koyusu, bordoya yakın kırmızı ve kırmızı renk kullanıldı İç mimarlık - Logotype.
Bu mesajdan alıntı yap
gizli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 25-05-2010 #4
Daha ayrıntılı inceleyebilmemiz için daha yüksek çözünürlükte yükleyebilirdiniz.

Yaptığınız logo güzel hoş gözüküyor lakin hedefine uygun bir logo olduğunu ifade edememiş ve hazır vektör amblemlere çok benziyor şu an alttaki gösterdiğim örnek gibi elinize sağlık başarınızın devamını dilerim.

İç mimarlık - Logotype
Bu mesajdan alıntı yap

ahmetbarin

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Antalya

Alt 25-05-2010 #5
Yuhhh harbi harbi çok benziyor boyle oldumu deli oluyorum. Ya ne varda bu hazırları yapıolar ya yapanları bulup kesmek lazım İç mimarlık - Logotype
Bu mesajdan alıntı yap
kurbaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kurbaa(29)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 25-05-2010 #6
Template değilde, sizinki daha hoş olmuş...
Daha az ve doğru renkler olmasından ötürü sanırım. (tabi birde yakından görmek gerek.)
Ellerinize sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 25-05-2010 #7
Template değilde, sizinki daha hoş olmuş...
Daha az ve doğru renkler olmasından ötürü sanırım. (tabi birde yakından görmek gerek.)
Ellerinize sağlık...
Vaaayyy kurbiş..... Gözlükleri çıkar belki ondan görememişsindir. İç mimarlık - LogotypeD
Bu mesajdan alıntı yap
gizli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 25-05-2010 #8
Yuhhh harbi harbi çok benziyor boyle oldumu deli oluyorum. Ya ne varda bu hazırları yapıolar ya yapanları bulup kesmek lazım İç mimarlık - Logotype
Verdiğiniz cevap tarzınıda hiç beğenmediğimi belirtmek isterim Türkçe imla kurallarınada uyalım lütfen başkasının yaptığı çalışmalara saygı duyalım.

Size altta hazır olmayan bir logoyu'da örnek olarak sunuyorum esinlenmişinizdir veya bu tarz logolara bakarak yapmışınızdır. Tabiki esinleneceksiniz tabiki aynı tarzları yapacaksınız ama esinlenip yaptığınız çalışmalara hakaret etmeden.

İç mimarlık - Logotype
Bu mesajdan alıntı yap

ahmetbarin

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Antalya

Alt 25-05-2010 #9
Verdiğiniz cevap tarzınıda hiç beğenmediğimi belirtmek isterim Türkçe imla kurallarınada uyalım lütfen başkasının yaptığı çalışmalara saygı duyalım.

Size altta hazır olmayan bir logoyu'da örnek olarak sunuyorum esinlenmişinizdir veya bu tarz logolara bakarak yapmışınızdır. Tabiki esinleneceksiniz tabiki aynı tarzları yapacaksınız ama esinlenip yaptığınız çalışmalara hakaret etmeden.

İç mimarlık - Logotype
Sizin cvp tarzınıza bayıldım doğrusu İç mimarlık - Logotype.
Düşünce benzerlikleri olabilir sayın beyfendi. Hiç bir yere bakmadan yaptım bu logoyu. Eliniz de de sanırım bütün logolar var bakarak yapan kişi belli sanırım İç mimarlık - Logotype

Kurbaa. Yorum için teşekkür ederim İç mimarlık - Logotype.
Bu mesajdan alıntı yap
grafike isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafike(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-05-2010 #10
Gayet başarılı bir logo, fakat dikkatimi birşey çekti FABRİCA yazısında 'İ' harfi noktalı olmuş bunu bilinçli olarakmı yaptın.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları