İçecek Firması için yaptığım Bir Logo

Logo Tasarımları - İçecek Firması için yaptığım Bir Logo ...

Alt 23-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

okulda bir proje icin yapmistim logo resim cekerek eledigim icin biraz bozuk cikti,

ilk mesajim ilk calismam sizinle paylasmak istedim..!

digerleride zaten anlasildigi gibi logonun cesitleri

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 23-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yavaş yavaş bilader güsel şeyler yapmışsın fakat tavsiyem biraz profesyönel logoları incele bak oku İçecek Firması için yaptığım Bir Logo herzaman bişileri yenile yenileki hayal gücün gelişsin...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 23-03-2008 #3
yorumun icin tesekkürler arkadasim,

zaten bu logoyu dedigin gibi profesyonel logolardan yardim alarak yaptim

designer hocanin kontolünden sonra sinifta en iyi dereceyi aldim ama her fikre saygiliyimdir,

sende haklisin ama ben daha yolun basindayim ve herzaman kendimi gelistirmek icin ugrasiyorum..!
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 23-03-2008 #4
arkadaşım ben okulunu okumadım fakat hocanın söleyemeyeceği şeleri söleyem o Fresh yazısındaki reshi f ye biraz daha yakınlaştır çünkü F harfi koyu renk olduğu için gözü yanıltır espası bozuk gösterir
biraz daha bold bi yazı kullan ® ı çok cins bi yere koymuşun hemde çok küçük o F harfine verdiğin outline (filota) iyi durmuyo onuda kaldır limon a biraz doku eklersen oldud bitti maşallah tabi ben tahsil görmedim yanlışım varsa düzeltsinler
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 23-03-2008 #5
söylediklerin dogru dikkate alicam, bi tanede öyle yapicam,

ama sende yanlis anlamazsan bu sekilde yaptigim sözde hocanin dedigi gibi

kitaptaki kurallara göre yapilmasi gerekyiordu ondan bu sekilde yaptim yoksa senin
söyledigin sekilde yapsam eminim daha güzel olacaktir.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 23-03-2008 #6
Başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
harun_asa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harun_asa(31)

Grafiker / Bursa

Alt 23-03-2008 #7
yavaş yavaş bilader güsel şeyler yapmışsın fakat tavsiyem biraz profesyönel logoları incele bak oku İçecek Firması için yaptığım Bir Logo herzaman bişileri yenile yenileki hayal gücün gelişsin...
"yorum derken, logoyu önce bir yorumla , ondan sonra tavsiyelerini ver bence bilader"

arkadaşım logon ilk çalışmana göre gayet güzel, renkler bence göze hoş görünüyor. Ama çok fazla alan üzerine yaymışsın, biraz daha sadeleştirirsen daha güzel olacağına eminim, emeğine sağlık....
Bu mesajdan alıntı yap
.elif. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

.elif.

Grafiker / Ankara

Alt 23-03-2008 #8
limona birazcık daha doku versen daha hoş gözükebilir bide f harfi cok ayrık duruyo
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 24-03-2008 #9
"yorum derken, logoyu önce bir yorumla , ondan sonra tavsiyelerini ver bence bilader"

arkadaşım logon ilk çalışmana göre gayet güzel, renkler bence göze hoş görünüyor. Ama çok fazla alan üzerine yaymışsın, biraz daha sadeleştirirsen daha güzel olacağına eminim, emeğine sağlık....
güzel yorumun icin tesekkürler arkadasim dediklerini dikkate alacam..İçecek Firması için yaptığım Bir Logo
Bu mesajdan alıntı yap
Sait SANCAK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sait SANCAK

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 24-03-2008 #10
evet daha yolun başında olduğundan, güzel olmuş diyelim ama daha çalışman lazım 1. logo üzerinde çalışman lazım renkler güzel, limonu alta değil yukarda bir yerde kullansan ve altındaki gölgeyi kaldırsan daha güzel olur bence... iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
ecek, firmas, iin, yaptm, bir, logo