İçinizdeki gücü uyandırın Kitap Kapağı Çalışmam

Deneme Çalışmalar - İçinizdeki gücü uyandırın Kitap Kapağı Çalışmam Sponsorlu Bağlantılar Kapağını beyenmemiştim bu kitabın kendim yeni bişey yapmak istedim sizce nasıl olmuş....

drps isimli Üye şimdilik offline konumundadır

drps(27)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 30-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kapağını beyenmemiştim bu kitabın kendim yeni bişey yapmak istedim sizce nasıl olmuş.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kycdizayn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kycdizayn

Öğrenci (Diğer) / Konya

Alt 30-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
"el" siyasî bir şey çağrıştıryor gibi.Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
DrN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DrN

Grafiker / İstanbul

Alt 30-06-2009 #3
İçindeki gücü sadece "erkekler"mi uyandırsın? yani bunu mu demek istediniz?
Bu mesajdan alıntı yap
mehmet1221 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehmet1221

Baskıcı / Bingöl

Alt 30-06-2009 #4
"el" siyasî bir şey çağrıştıryor gibi.Kolay gelsin.
komik İçinizdeki gücü uyandırın Kitap Kapağı Çalışmam sadece siyasiler mi yada solcular mı yumruk sıkar :P
çalışma fena değil yani sıradan gibi sonuçta çift renk kulanmış sın bukadarıda iyi ama biraz daha farklı olabilir hayal gücü lazım biraz hayal edip ne yapabilirim diye
kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
larana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

larana

Grafiker / İstanbul

Alt 01-07-2009 #5
komik İçinizdeki gücü uyandırın Kitap Kapağı Çalışmam sadece siyasiler mi yada solcular mı yumruk sıkar :P
çalışma fena değil yani sıradan gibi sonuçta çift renk kulanmış sın bukadarıda iyi ama biraz daha farklı olabilir hayal gücü lazım biraz hayal edip ne yapabilirim diye
kolay gelsin
evet. yumruk sıkma simgesi solcuların sık kullandığı bir objedir. Siyasi bir kitap sanırdım uzaktan görsem. Başka türlü anlatılabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 01-07-2009 #6
geçtiğimiz 60 yıl içinde yumruk ikonu inanılmaz bir birçimde sol görüşün simgesi haline geldi... Üstelik sol yumruk kullanmışsın.
bununla beraber o yumruğu tek başına bırakmayıp, gücü çağrıştıran başka bir lekeyle destekleseydin belki bu komün anlatımdan kurtarabilirdin. Bu durumda yazıları okunana kadar sol görülşle alakalandırılıyor malesef... Yani ortalama akla sahip sol görüşe ters tüm müşterilerini kaçırmış oluyorsun bu tasarımla İçinizdeki gücü uyandırın Kitap Kapağı Çalışmam

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap
fatihcee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatihcee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-07-2009 #7
Ve siyah ?
Umut ? Azim ?

İlginç...
Bu mesajdan alıntı yap
filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 01-07-2009 #8
Kitabın içeriği psikoloji ;

O yüzden bu şekilde görseller yerine insanların bilinçaltına hitap edicek sekilde değişik,ilginç ve gizemli ,birazda kendimizin hayal gücünü katarak düzenleme yapılabilirdi,siyah rengi güç olarak algılayıp o yüzden kullanmış olabilirsin ama psikoloji olarak düşünürsek bence siyah doğru bir renk değil daha rahatlatıcı pozitif bir renk olabilirdi ,bu benim şahsi fikrim tabi ,elinize, sağlık kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
arvaly isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arvaly

Grafiker / Elazığ

Alt 01-07-2009 #9
açıkçası renkten yazı fontlarına kadar bir daha elden geçirmenizi tavsiye ederim. görsel içinizdeki gücü uyandırmaktan çok -ki kitabın içeriğini bilemiyorum- bir başkaldırıyı simgeliyor. emeğinize sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 01-07-2009 #10
Slogana uygun bir tasarim olmami ve renkli olsa daha iyi olabilirdn
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları