İçki dükkanı e-mail çalışması

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - İçki dükkanı e-mail çalışması Sponsorlu Bağlantılar * İçki dükkanı için mail sistemi ile müşterilerine göndereceği bir çalışmadır. * Amaç içki dükkanına yeni giren şimşek şarabının 3 ürününü ön plana çıkartmaktır. * Kullanılan resim şarabın ...

irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 22-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

* İçki dükkanı için mail sistemi ile müşterilerine göndereceği bir çalışmadır.

* Amaç içki dükkanına yeni giren şimşek şarabının 3 ürününü ön plana çıkartmaktır.

* Kullanılan resim şarabın imalatından tedarik edilen bağın orjinal resmidir.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tdogan86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 22-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
gayet hoş bir çalışma olmuş. eline yüreğine sağlık. şöyle bakıp acaba hatalı yada kötü duran birşey var mı hani olumlu yönde bi eleştiri için yanlış anlama pislik atmak vs için değil kardeş ama on numara çalışma olmuş. en birinci sen olmuşunİçki dükkanı e-mail çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
MiRaY GÜÇLÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MiRaY GÜÇLÜ(29)

Grafiker / İzmir

Alt 22-05-2009 #3
İremcim genel olarak bakıldıgında siyahın asaleti göz dolduruyor...
Bir kaç şeye deginmek istiyorum( güzel anlarınızı eşssiz kılan....) yazısının rengi biraz beni tedirgin etti yani daha farklı şekilde nasıl yazıla bilir yada daha farkılı ne renk kullanıla bilir düşüncesini itti...
Altaki kredi cardı ibareleri ve bilgilerinin altına beyaz şerit çalışmayı biraz öldürmüş ona daha başka bir yöntem bulsan çuk diye çalışma oturmuş diyebilirim...

Emegine sağlık bunlarlar haricinde güzel bir konsep ve güzel bir çalışma olmuşş...
Bu mesajdan alıntı yap
rgrgn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rgrgn

Grafiker / Tekirdağ

Alt 22-05-2009 #4
Oldukça başarılı bir çalışma ellerinize sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 22-05-2009 #5
Ellerine Sağlık İçki dükkanı e-mail çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 22-05-2009 #6
gayet hoş bir çalışma olmuş. eline yüreğine sağlık. şöyle bakıp acaba hatalı yada kötü duran birşey var mı hani olumlu yönde bi eleştiri için yanlış anlama pislik atmak vs için değil kardeş ama on numara çalışma olmuş. en birinci sen olmuşunİçki dükkanı e-mail çalışması
estf. kesinlikle yanlış anlamam.
Herzaman savunduğum durumdur bakan göz yapandan daha fazlasını görür. teşekkür ediyorum.

İremcim genel olarak bakıldıgında siyahın asaleti göz dolduruyor...
Bir kaç şeye deginmek istiyorum( güzel anlarınızı eşssiz kılan....) yazısının rengi biraz beni tedirgin etti yani daha farklı şekilde nasıl yazıla bilir yada daha farkılı ne renk kullanıla bilir düşüncesini itti...
Altaki kredi cardı ibareleri ve bilgilerinin altına beyaz şerit çalışmayı biraz öldürmüş ona daha başka bir yöntem bulsan çuk diye çalışma oturmuş diyebilirim...

Emegine sağlık bunlarlar haricinde güzel bir konsep ve güzel bir çalışma olmuşş...
Yazı rengi benide o açıdan tatmin etmedi. Birçok renk denedim ama en iyisi inan bu oldu. Yazı karakteri ile rengi belki birleştirsem kombine olabilir ama bu fonta takıldım nedense bugün İçki dükkanı e-mail çalışması
Teşekkür ederim canım.

Oldukça başarılı bir çalışma ellerinize sağlık...
Ellerine Sağlık İçki dükkanı e-mail çalışması
Çok teşekkür ediyorum efendim sağolun.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 22-05-2009 #7
Genelinde güzel ve amacına uygun şekilde planlama var. Ama bende mirayın dediği gibi sadece yazıda takıldım. Ayrıca banka logolarıda büyüklük konusunda aynı şeklide ve hizalamada olursa 3 sepet üzüm ve 3 şişeyi adrese teslim alayım hemenİçki dükkanı e-mail çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-05-2009 #8
İremim bir newsletter için amacına uygun bir çalışma olmuş font ve yazının rengi konusunda arkadaşlarla hem fikirim.Banka logolarıda tablo seklinde yada Ulaşın önerisi gibi hepsini bir arada hizalı kullanırsan tasarımın tam olarak oturacaktır.Emeğine sağlık canım...
Bu mesajdan alıntı yap
mawi06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mawi06

Grafiker / Ankara

Alt 22-05-2009 #9
öncelikle tebrikler çok hoş bir çalışma çıkarmışsın
bence eksik olan nokta "yöresel özel yapım olan ...."
bölümde yöreyi belirtmemen onun dışında sorun yok
Bu mesajdan alıntı yap

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 22-05-2009 #10
Genelinde güzel ve amacına uygun şekilde planlama var. Ama bende mirayın dediği gibi sadece yazıda takıldım. Ayrıca banka logolarıda büyüklük konusunda aynı şeklide ve hizalamada olursa 3 sepet üzüm ve 3 şişeyi adrese teslim alayım hemenİçki dükkanı e-mail çalışması
o beyaz üst alanda sitenin web adresi logoların o arasınada telefon numarası gelecek.
üzüm satmıyoruz İçki dükkanı e-mail çalışması şaraplarıda ben içiyorum:P

İremim bir newsletter için amacına uygun bir çalışma olmuş font ve yazının rengi konusunda arkadaşlarla hem fikirim.Banka logolarıda tablo seklinde yada Ulaşın önerisi gibi hepsini bir arada hizalı kullanırsan tasarımın tam olarak oturacaktır.Emeğine sağlık canım...
Yazı konusunda sanırım anlaştık İçki dükkanı e-mail çalışması Teşekkür ederim canım.

öncelikle tebrikler çok hoş bir çalışma çıkarmışsın
bence eksik olan nokta "yöresel özel yapım olan ...."
bölümde yöreyi belirtmemen onun dışında sorun yok
Yöresel belirtme kesinlikle haklısınız. Bu atlanmaması gerekli olan bir konu.
Yalnız belirtmememdeki amacımı hemen açıklayayım.
İlgili olan şarap içici kesimizide merak uyandırıp kişiyi siteye çekmek. Bu durumdaki alternatiflerimiz ise sadece tanıtılan ürün değil diğer ürünleride görme gösterme alternatifidir.
Teşekkür ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları