ID 5.5 Türkçe Sürümü

InDesign Soru ve Sorunlarınız - ID 5.5 Türkçe Sürümü Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar, CS 5.5 Design Premium öğrenci paketi alacağım. Ancak sadece Türkçe dil seçeneği var. Daha önce hiç Türkçe tasarım programı kullanmadım. Hem İngilizce hem de Türkçe kullanmış olan ...

ID 5.5 Türkçe Sürümü
alicinki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alicinki

Grafiker / Ankara

ID 5.5 Türkçe Sürümü

Alt 09-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar,

CS 5.5 Design Premium öğrenci paketi alacağım. Ancak sadece Türkçe dil seçeneği var. Daha önce hiç Türkçe tasarım programı kullanmadım. Hem İngilizce hem de Türkçe kullanmış olan arkadaşlar bir kıyaslama yapabilir mi? Türçe'de sorun yaşar mıyım, bocalar mıyım?

Tercümelerin çok da iyi olmasını beklemiyorum zaten ama insanı sinir eden bir tarafı var mıdır en çok da bunu merak ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ozkanozel16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozkanozel16(37)

Hiç Biri / Bursa

Alt 09-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Şuan iş terinde Design Premium CS5 Tr kullanmaktayım.

Türkçe kulllanmak daha kolaydır, ne varki türkçeleri dahil çoğu eğitim sitelerinde hep ingilice anlatılır.
Eğer ingilizce biliyor iseniz zaten bir sorun yaşamassınız. Hayır bugüne kadar ezberden gitti iseniz, belli bir süre alışmalısınız.

Lisanslı yazılım iyidir. Lisanslı kullanana "SALAK" muamelesi yapılan ülkemde; hırsızlık (fikir hırsızlığı dahil) çok normal ve herkezin yapması gereken bir durum gibi öğretilmekte.
Bu mesajdan alıntı yap
DumansaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DumansaL

Webmaster / Aydın

Alt 09-02-2012 #3
işin açıkcası CS 5.5 Design Premium'u bilmem ama ingilizce bir PS kullanıcısı olarak türkçesinde aşırı derecede zorlanmıştım.
Bu mesajdan alıntı yap
alicinki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alicinki

Grafiker / Ankara

Alt 09-02-2012 #4
Cevabınız için teşekkürler. İngilizcem iyidir. Menülerde neyin nerede olduğunu çok iyi bilirim. Şimdiye kadar kullandığım tasarım programlarını da hiç ezbere kullanmadım. Bu durumda sizin yorumunuza göre Türkçe kullanırsam zorlanmam diye düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
adobe cs5