ID Font Find

InDesign - ID Font Find ...

ID Font Find
YasinGRFK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

YasinGRFK

Grafiker / Antalya

ID Font Find

Alt 29-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar,
FH de, dokumanda kullanılan bütün fontları bul özelliği ile ne kadar font varsa bulup, konvertliyorduk. bir hamle ile.

Böyle bi özellik varmıdır. ID CS4'te?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kadiror isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kadiror

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhabalar,
FH de, dokumanda kullanılan bütün fontları bul özelliği ile ne kadar font varsa bulup, konvertliyorduk. bir hamle ile.

Böyle bi özellik varmıdır. ID CS4'te?
var ( ctrl+shift o) ama buna gerek yok. packakge yaptığınızda zaten bütün fontlar ve resimleri bir dosyayay toplanıyor. Matbaaya dökümanı idd olarak yollayacaksanız packagae dosyasını yolarsınız. Veya pdf yapabilirsiniz. Pdf de bütün fontlar dosyanın içine gömülüyor. Convert e gerek kalmıyor
Bu mesajdan alıntı yap
YasinGRFK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

YasinGRFK

Grafiker / Antalya

Alt 11-01-2011 #3
Koridor,
cavap için teşekkürler. Fakat sen yanlış anlamışssın. Ben bir tuşla bütün sayfalardaki fontların seçimini nasıl yapabiliriz diyorum.

Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Safari isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Safari

Muhammet Ayan

Grafiker / İstanbul

Alt 11-01-2011 #4
Koridor,
cavap için teşekkürler. Fakat sen yanlış anlamışssın. Ben bir tuşla bütün sayfalardaki fontların seçimini nasıl yapabiliriz diyorum.

Teşekkürler
Seçip değiştirmek mi istiyorsunuz.. Sadece o alanları seçmek mi..
Seçip başka fontla değiştirmek istiyorsanız bu basit.. Diğer türlü sadece görmek için tek tek yapılabiliyor.. hepsini birden seçemezsiniz..
Bu mesajdan alıntı yap