ID Sayfalarım Silindi

InDesign - ID Sayfalarım Silindi ...

ID Sayfalarım Silindi
spikeengin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

spikeengin

Grafiker / İstanbul

ID Sayfalarım Silindi

Alt 17-09-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

iyi günler id cs6 a çalışırken bütün kataloğu bitirdim. sonra birden bire sayfalarım silindi yaklaşık katalogda tasarımı bitmiş 15 sayfa kayıp pages ksmında içi boş görünüyor genel görünümde de oralar görünmüyor. ne yapmam gerke yardım eder misiniz. teşekkürler
ID Sayfalarım Silindi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-09-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
"aman Allah!" dedim görünce... çözüm olur mu bilmiyorum ama bir ihtimal page panelindeki sayfalara ters tıklayıp, Allow document ve allow selected diye iki seçenek var onlar aktif mi diye bir bakın... yanlarında √ işareti olmalı... ilk defa gördüm böyle bişi ....
Bu mesajdan alıntı yap
kadiror isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kadiror

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-09-2013 #3
katmanlar panelinde gözlerin açık olduğuna eminmisiniz acaba..Yanlışlıkla gizlenmiş olabilirmi..
Bu mesajdan alıntı yap

spikeengin

Grafiker / İstanbul

Alt 17-09-2013 #4
efoja iki tik de işaretli kontrol ettim 2005 den beri kulanıyorum bende ilk defa gördüm böyle bir hata ID Sayfalarım Silindi scroolla bi kaydırdım sayfaları genel görmek için böyle oldu. ID Sayfalarım Silindi reset ettim yendne kurdum hikaye. ID Sayfalarım Silindi

kadiror layers panelinde göz açık ztn tek layerda çalışmayı yapmıştımm.. ID Sayfalarım Silindi
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-09-2013 #5
güvenirsen yükle buraya id bakalım kurcalayalım hayret yaa...
Bu mesajdan alıntı yap

spikeengin

Grafiker / İstanbul

Alt 18-09-2013 #6
yok güvenmekle alaksı yok yükeleyeyim ama ne export ypaıyo ne de save... ID Sayfalarım Silindi ztn bende pdf den editledim eksik sayfaları
Bu mesajdan alıntı yap
zorbayy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zorbayy

Grafiker / İstanbul

kayıp sayfa

Alt 03-10-2013 #7
aynı sorunu yaşadım Allahtan pdf yapmıştım ve döküman yedekli çalışmıştım araştırdım fakat soruna cevap bulamadım geçmiş olsun.
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-10-2013 #8
aynı sorunu yaşadım Allahtan pdf yapmıştım ve döküman yedekli çalışmıştım araştırdım fakat soruna cevap bulamadım geçmiş olsun.
içeriğinizi silip boş id yüklemeniz mümkün mü? çok merak ettim çözüm bulmak lazım.
Bu mesajdan alıntı yap
zorbayy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zorbayy

Grafiker / İstanbul

Alt 03-10-2013 #9
birçok şey denedim fakat çözüm yok.
sanırım 2 şeyden kaynaklı olabilir.

Birinncisi görselleri mümkün olduğunca yüksek değil sayfa ebatlı düşük çağırmak psd, tiff olamasın.

İkincisi pek imkan vermesemde CS6 sürüm hatası.
Bu mesajdan alıntı yap