İdeal Kurumsal Kimlik Çalışması

Kartvizit Tasarımları - İdeal Kurumsal Kimlik Çalışması Sponsorlu Bağlantılar Foruma girmeyeli uzun zaman olmuş özlemişim burayı Herkese merhaba, bu gün yaptığım bir çalışmayla merhaba demek istedim yorumlarınızı esirgemeyin....

pcfaresi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pcfaresi

Grafiker / Ankara

Dosya16

Alt 13-03-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Foruma girmeyeli uzun zaman olmuş özlemişim burayı İdeal Kurumsal Kimlik Çalışması
Herkese merhaba, bu gün yaptığım bir çalışmayla merhaba demek istedim yorumlarınızı esirgemeyin.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gommes45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gommes45

Grafiker / İstanbul

Alt 23-03-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Oldukça başarılı sadece bir noktayı eleştirebilirim. Antetli kağıt ve zarftaki logoyu fonta yapıştırırken sadece ide veya id den kessen çok daha güzel olurdu sanırım. Emeğine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
pcfaresi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pcfaresi

Grafiker / Ankara

Alt 24-03-2015 #3
Oldukça başarılı sadece bir noktayı eleştirebilirim. Antetli kağıt ve zarftaki logoyu fonta yapıştırırken sadece ide veya id den kessen çok daha güzel olurdu sanırım. Emeğine sağlık...
Teşekkür ederim, düşüncen güzel şimdi farkettim düzeltiyorum orayı İdeal Kurumsal Kimlik Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap