İdol Aydınlatma Logo Çalışması

Logo Tasarımları - İdol Aydınlatma Logo Çalışması ...

sekerpare isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sekerpare

Grafiker / İstanbul

Alt 31-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bugün başladım. Kusurlarım varsa göndermeden önce size danışayım dedim İdol Aydınlatma Logo Çalışması

Son eklediklerim de bunlar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

agas82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

agas82

Grafiker / Muğla

Alt 31-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
2. çalışma gayet güzel. fakat solundaki logoyu kullanmasan aydınlatma yazısınıda idol yazıyı geçmiçek şekilde ufaltırsan daha iyi olur diye düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

sekerpare

Grafiker / İstanbul

Alt 31-05-2012 #3
2. çalışma gayet güzel. fakat solundaki logoyu kullanmasan aydınlatma yazısınıda idol yazıyı geçmiçek şekilde ufaltırsan daha iyi olur diye düşünüyorum.
Evet aydınlatma yazısını hizalarken kaçırmışım biraz. Düzelticem.
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 31-05-2012 #4
Bence oldukça başarılı çalışmalar. 2. çalışma için agas82'ye katılıyorum, 3. çalışmada ise ışık idol yazısını komple kaplamalı veya dışında kalmalı diye düşünüyorum. İçlerinde seçim yapmak gerekirse 2. çalışma diyebilirim ...
Bu mesajdan alıntı yap
agas82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

agas82

Grafiker / Muğla

Alt 31-05-2012 #5
hala 2 diyorum )
Bu mesajdan alıntı yap
hmtgrphc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hmtgrphc

Grafiker / Elazığ

Alt 01-06-2012 #6
eline sağlık çok güzel olabilecek bir seyler çıkabiliri biraz daha kendini kas bence
Bu mesajdan alıntı yap
Semih Taneri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Semih Taneri(48)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 01-06-2012 #7
Şekerpare ablacığım, sizin diğer çalışmalarınızı da hatırladığım kadarıyla şöyle genel bir şey söyleyebilirim. Sizde bir ışık var, lakin önünü yine kendiniz kesiyorsunuz. Bir şeyler yapıyorsunuz, sonra yetmez diye düşünüp o yaptığınıza başka şeyler katıyorsunuz. Bu yaptıklarınız çalışmalarınızı kalabalıklaştırıyor, kabalaştırıyor, dolayısıyla çirkinleştiriyor. Grafik tasarım mümkün olduğunca az şeyle derdini anlatabilmektir. Arkadaşların beğenilerinin aksine ilk çizeceğim çalışma burada 2 numara olurdu.
2 numaralı çalışmanın başında kullandığın lamba tek başına yeterli bence. Güzel bir font da seçtin mi üstüne artık başka bir şeye gerek yok. 1 numaralı çalışmada da sadece lamba yeterli. Aydınlatma kelimesini İdaol'le aynı büyüklükte yapman hatalı bence. Öyle uzunca olması da ayrı bir sorun. Diğer yandan bir çok genç arkadaşta olduğu gibi sizde de font seçme problemi var. Fontlarla daha haşır neşir olmanızı tavsiye ederim.
Yazdıklarımı hep olumsuz gibi göründüğü için lütfen yanlış anlamayın. Beni bilenler bilir; her konuya yazmam, ışık gördüğüm arkadaşlara yorum yapan birisiyim. O yüzden bunca senedir 190 mesajım var.
Olacak inşaallah. Yorulmadan usanmadan çalışmaya devam. Başarılar dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap

sekerpare

Grafiker / İstanbul

Alt 01-06-2012 #8
Şekerpare ablacığım, sizin diğer çalışmalarınızı da hatırladığım kadarıyla şöyle genel bir şey söyleyebilirim. Sizde bir ışık var, lakin önünü yine kendiniz kesiyorsunuz. Bir şeyler yapıyorsunuz, sonra yetmez diye düşünüp o yaptığınıza başka şeyler katıyorsunuz. Bu yaptıklarınız çalışmalarınızı kalabalıklaştırıyor, kabalaştırıyor, dolayısıyla çirkinleştiriyor. Grafik tasarım mümkün olduğunca az şeyle derdini anlatabilmektir. Arkadaşların beğenilerinin aksine ilk çizeceğim çalışma burada 2 numara olurdu.
2 numaralı çalışmanın başında kullandığın lamba tek başına yeterli bence. Güzel bir font da seçtin mi üstüne artık başka bir şeye gerek yok. 1 numaralı çalışmada da sadece lamba yeterli. Aydınlatma kelimesini İdaol'le aynı büyüklükte yapman hatalı bence. Öyle uzunca olması da ayrı bir sorun. Diğer yandan bir çok genç arkadaşta olduğu gibi sizde de font seçme problemi var. Fontlarla daha haşır neşir olmanızı tavsiye ederim.
Yazdıklarımı hep olumsuz gibi göründüğü için lütfen yanlış anlamayın. Beni bilenler bilir; her konuya yazmam, ışık gördüğüm arkadaşlara yorum yapan birisiyim. O yüzden bunca senedir 190 mesajım var.
Olacak inşaallah. Yorulmadan usanmadan çalışmaya devam. Başarılar dilerim.
Elinize, yüreğinize sağlık. Grafikerler.net nerden nereye getirdi beni. Hep sizin gibi duyarlı rehberler sayesinde. Altın değerinde öğütler vermişsiniz. Daha çok fırın var biliyorum. Ama her seferinde bir adım daha atabiliyorsam sizlerin sayesinde oluyor.
eline sağlık çok güzel olabilecek bir seyler çıkabiliri biraz daha kendini kas bence
Elbette İdol Aydınlatma Logo Çalışması Teşekkür ederim..
Bu mesajdan alıntı yap