IE 9'da scrolling çubuğunun küçülme hatası

Css - IE 9'da scrolling çubuğunun küçülme hatası ...

dvrN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dvrN

Grafiker / İstanbul

Alt 28-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar selam.

Adres ekle diye bir yer var ve yeni kayıt ekle deyince eğer uzun isimli bir şey ekleniyorsa sağdaki scrolling çubuğu mouse'yi her oynatışımızda küçülüyor. Bu sorun sadece IE 9'da var. Firefox ve Chrome'de olmuyor. Neden olabilir?

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sanaluser isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sanaluser

Webmaster / İstanbul

Alt 03-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
html ve css kodları gerekli. sayfanın internette çalışan hali varsa o zaman çok daha hızlı yardım edilebilir.
Bu mesajdan alıntı yap

dvrN

Grafiker / İstanbul

Alt 04-11-2011 #3
html ve css kodları gerekli. sayfanın internette çalışan hali varsa o zaman çok daha hızlı yardım edilebilir.
çalışan haline erişemezsiniz işte. kullanıcı girişli çünkü. bu ie 9 sapıtmış zaten bazen veriyor bu hatayı bazen vermiyor.
Bu mesajdan alıntı yap
sanaluser isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sanaluser

Webmaster / İstanbul

Alt 04-11-2011 #4
sayfayı kaydedip indirilebilir şekilde buraya koyabilirseniz oda olur.
Bu mesajdan alıntı yap

dvrN

Grafiker / İstanbul

Alt 04-11-2011 #5
sorun 1 gün ortaya çıkıyor bir gün çıkmıyor. 2 gün boyunca bu hata olmadı. ama bugün yine oldu. benle alakası yok diye düşünüyorum artık?
Bu mesajdan alıntı yap
hataman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hataman(44)

Webmaster / Balıkesir

Alt 07-11-2011 #6
Bilgisayar programlarında ve kodlamalarda bir gün var bir gün yok gibi bir tabir kullanılamaz. Bilgisayarlar kodlara göre hareket ettikleri için kod ya çalışır ya çalışmaz aksi bir durum abes olur. Sizin sorununuz internet bağlantınızdan kaynaklanıyor yada sitenin barındığı sunucudan. Şöyleki, sorunun çıkmadığı durumlarda herşey sorunsuzca çalışıyor, çıktığı durumlarda ise site kodları tam olarak yüklenemediğinden yada yüklenmeye devam ettiğinden kodlar çalışmıyor.
Bu mesajdan alıntı yap

dvrN

Grafiker / İstanbul

Alt 10-11-2011 #7
Bilgisayar programlarında ve kodlamalarda bir gün var bir gün yok gibi bir tabir kullanılamaz. Bilgisayarlar kodlara göre hareket ettikleri için kod ya çalışır ya çalışmaz aksi bir durum abes olur. Sizin sorununuz internet bağlantınızdan kaynaklanıyor yada sitenin barındığı sunucudan. Şöyleki, sorunun çıkmadığı durumlarda herşey sorunsuzca çalışıyor, çıktığı durumlarda ise site kodları tam olarak yüklenemediğinden yada yüklenmeye devam ettiğinden kodlar çalışmıyor.
bana da sunucu tabanlı olduğunu sezdim fakat burada bir personel onunla ilgisi yok deyince üstelemedim. öyle bir tabir kullanılmaz ama bir gün var bir gün yok gerçeğini değiştiremez. bildiğin ilginç bir olay. kodlarla sorunumuz var desek, mozilla ve chrome'de olmuyor.
Bu mesajdan alıntı yap

hataman(44)

Webmaster / Balıkesir

Alt 10-11-2011 #8
Mozilla ve chrome o kodlarla sorunsuz çalşışıyordur ama bildiğimiz gibi ie nin her zaman kodlarla başı belada daha doğrusu bizim başımız belada ie ile.
Bu mesajdan alıntı yap

dvrN

Grafiker / İstanbul

Alt 10-11-2011 #9
Mozilla ve chrome o kodlarla sorunsuz çalşışıyordur ama bildiğimiz gibi ie nin her zaman kodlarla başı belada daha doğrusu bizim başımız belada ie ile.
evet ie tam bir baş belası, ie'nin açılımı: ............ explorer :rofl:
Bu mesajdan alıntı yap

hataman(44)

Webmaster / Balıkesir

Alt 10-11-2011 #10
Aman ha biber sürmeyelim IE 9'da scrolling çubuğunun küçülme hatası
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları