IE7 yüklüyorum fakat sayfayı açtığımda beyaz boş sayfa çıkıyor ve donuyor

Windows - IE7 yüklüyorum fakat sayfayı açtığımda beyaz boş sayfa çıkıyor ve donuyor ...

güneş gün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

güneş gün

Eğitimci / Tokat

Alt 15-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İE7 yüklüyorum fakat sayfayı açtığımda beyaz boş sayfa çıkıyor ve donuyor.. yani kullanamıyorum ...nedenini bir türlü bulamdım defalarca kaldırıp yükledim ama aynı şey oldu.. 3 ayrı siteden indridim kurum yine aynı şey oldu... bilen ya da fikri olan varsa yazarsa sevinirim bir an önce halletmem lazım...

bir bilen yok mu lütfen...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bartinli_cakabo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bartinli_cakabo

Bilg. Teknikeri / Bartın

Alt 15-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
şimdi şu şekilde sorayım ie6'da sorun varken mi sıkılıp o yüzden mi ie7 kurdunuz...?
yoksa sorun yoktu...Daha kullanışlı olduğu için mi kurdunuz....
Bu mesajdan alıntı yap

güneş gün

Eğitimci / Tokat

Alt 15-11-2008 #3
hayır ben daha önce ie 7 kullanıyordum zaten formt atıldı ve bende yeniden kurmak istediğim alıştığım için. benm içinde kullanışlı bana göre tabi...şimdi ise kurarken bu problem oluyor.. ie 7 kurduğumda bu sorun oluyor. kaldırınca normal internet explorer i kullanabiliyorum ama ie 7 kurunca bu problem çıkıyor.
Bu mesajdan alıntı yap

bartinli_cakabo

Bilg. Teknikeri / Bartın

Alt 15-11-2008 #4
Bir soru daha sorayım...
İe7 kurulumunu hazır dosyadan mı kuruyorsunuz
Yoksa microsoftun sitesinden interaktif mi kuruyorsunuz....
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 15-11-2008 #5
hayır ben daha önce ie 7 kullanıyordum zaten formt atıldı ve bende yeniden kurmak istediğim alıştığım için. benm içinde kullanışlı bana göre tabi...şimdi ise kurarken bu problem oluyor.. ie 7 kurduğumda bu sorun oluyor. kaldırınca normal internet explorer i kullanabiliyorum ama ie 7 kurunca bu problem çıkıyor.
Explorer' in neredeyse tüm sürümleri sorunludur zaten. Bu sorunlarını ie8 de aşacaklarını duyum aldım. Fakat ben yinede pek inanamıyorum.

Deneyen arkadaşlarım beta sürümünün iyi olduğunu söylemişlerdi. Fakat benim bir lafım vardır:

Firefox' u kötüleyenler onu denemeyenlerdir. Denediği halde kötüleyenler ise kullanmayı bilmeyenlerdir.

Bence Mozilla Firefox yükleyin. Başka bir browsere ihtiyacınızın olmadığını göreceksiniz.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

bartinli_cakabo

Bilg. Teknikeri / Bartın

Alt 15-11-2008 #6
Explorer' in neredeyse tüm sürümleri sorunludur zaten. Bu sorunlarını ie8 de aşacaklarını duyum aldım. Fakat ben yinede pek inanamıyorum.

Deneyen arkadaşlarım beta sürümünün iyi olduğunu söylemişlerdi. Fakat benim bir lafım vardır:

Firefox' u kötüleyenler onu denemeyenlerdir. Denediği halde kötüleyenler ise kullanmayı bilmeyenlerdir.

Bence Mozilla Firefox yükleyin. Başka bir browsere ihtiyacınızın olmadığını göreceksiniz.

Sayın Volkan Bey çok doğru söylüyorsunuz... Mozilla çok kullanışlı mükemmel eklentileri var. Opera ve diğer browserler çok hızlı fakat ie olmadan da olmuyor.. Öyle siteler varki ie olmadan açmıyor....
Bu mesajdan alıntı yap

güneş gün

Eğitimci / Tokat

Alt 15-11-2008 #7
Bir soru daha sorayım...
İe7 kurulumunu hazır dosyadan mı kuruyorsunuz
Yoksa microsoftun sitesinden interaktif mi kuruyorsunuz....
microsoftun kendi sitesindende indirdim başka sitelerdende indirdim ama sonuç değişmedi...alıştığım bi programdı seviyordum onun için tekrar kurmak istiyorum

evet onuda kurmuştum eskiden güzel işlevsel olrakta ie 7 ye benziyor hatta üstün olduğunu söyleyenlerde var ama ben ie 7 nin tasarımını daha çok seviyorum daha sade duruyor... eskiden bu sorunla pek karşılaşmamıştım ama bu kez kurduğumda böyle bi sorun çıktı...
Bu mesajdan alıntı yap

bartinli_cakabo

Bilg. Teknikeri / Bartın

Alt 15-11-2008 #8
hazır paket olarak indirilen ie'lerde çoğunlukla sorun oluyor...
size tavsiyem....
explorer de araçlara tıklayın
windows update
açılan sayfadan kurulum modunu özel seçin
sol taraftaki menüden yazılım isteğe bağlıyı seçeceksiniz...
ie7 güncelleştirmesini bulup işaretleyin
güncelleştirmeleri incele ve yükleye basın.....

güneş gün

Eğitimci / Tokat

Alt 15-11-2008 #9
teşşekür ederim deneyeceğim umarım bu kez sorun teşkil etmez.
Bu mesajdan alıntı yap

bartinli_cakabo

Bilg. Teknikeri / Bartın

Alt 15-11-2008 #10
bu güncellemeyi yaparken işinizi garantiye almak için virüs programı kullanıyorsanız mümkünse devre dışı bırakın..Eğer olurda bir sorun oluşursa ki zannetmiyorum...
Bilgisayarınızı güvenli modda açın bir de o şekilde güncellemeyi deneyin...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
actigimda, beyaz, bos, cikiyor, donuyor, fakat, firefox micrasoft gir, ie7, sayfa, sayfayi, yukluyorum