İfadeleri Yenilemek Mümkün Olabilirmi?

Forum Hakkında - İfadeleri Yenilemek Mümkün Olabilirmi? ...

Alt 01-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle bu içerikli bir forum için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum İfadeleri Yenilemek Mümkün Olabilirmi? Ama bir öneri sunmak istiyorum... İfadeler biraz yetersiz gibi geldi bana... O yüzden isterseniz daha kullanılabilir ifadeleri ister oybirliğiyle foruma yükleyebilirseniz forum için çok daha iyi olur. Sadece bir kısmını örnek olarak veriyorum... Olumlu cevaplarınızı bekliyorum inşallah İfadeleri Yenilemek Mümkün Olabilirmi?

İşte örnekler...

İfadeleri Yenilemek Mümkün Olabilirmi?İfadeleri Yenilemek Mümkün Olabilirmi?İfadeleri Yenilemek Mümkün Olabilirmi?İfadeleri Yenilemek Mümkün Olabilirmi?İfadeleri Yenilemek Mümkün Olabilirmi?İfadeleri Yenilemek Mümkün Olabilirmi?İfadeleri Yenilemek Mümkün Olabilirmi?İfadeleri Yenilemek Mümkün Olabilirmi?İfadeleri Yenilemek Mümkün Olabilirmi?İfadeleri Yenilemek Mümkün Olabilirmi?İfadeleri Yenilemek Mümkün Olabilirmi?İfadeleri Yenilemek Mümkün Olabilirmi?İfadeleri Yenilemek Mümkün Olabilirmi?İfadeleri Yenilemek Mümkün Olabilirmi?İfadeleri Yenilemek Mümkün Olabilirmi?İfadeleri Yenilemek Mümkün Olabilirmi?İfadeleri Yenilemek Mümkün Olabilirmi?İfadeleri Yenilemek Mümkün Olabilirmi?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

N/A3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A3(42)

Alt 02-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhabalar, şunu belirtmek isterim ki forumda görsel zenginlikten çok bilgi ve içerik zenginliğini gözetmekteyiz. Hızlı, sade ve doygun olmak istemekteyiz. Yine de yönetim olarak görüşülebilir. İlginiz için teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-02-2008 #3
Evet, bu ufak ifadeler kullanılabilmeli bence, ama ben zaten kullanamiyorumki doğru düzgün ifade.

Sanmiyorum ifade konusunu user'ler abartsinlar herkes kendini bilir. İfadeleri Yenilemek Mümkün Olabilirmi?
Bu mesajdan alıntı yap
ORHUN52 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ORHUN52

Grafiker / Ordu

Alt 08-02-2008 #4
Böyle iyi gerek yok fazla ifadeye
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
forum, ifade, smile, yeni