iframe ve sinir katsayimdaki artis

Dreamweaver - iframe ve sinir katsayimdaki artis Sponsorlu Bağlantılar merhaba, iframe hakkinda bir sorum olacak: olusturdugum bir butona tiklandiginda, sag tarafta iframe icinde olusturdugum baska bir sayfanin acilmasini istiyorum. denemelerim sonucunda tiklanmadan sayfa browserda goruntuleniyor. bunu nasil ...

cablecar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cablecar

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 23-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba,

iframe hakkinda bir sorum olacak:

olusturdugum bir butona tiklandiginda, sag tarafta iframe icinde olusturdugum baska bir sayfanin acilmasini istiyorum.

denemelerim sonucunda tiklanmadan sayfa browserda goruntuleniyor. bunu nasil cozebilirim? yardimci olursaniz cok sevinirim, tesekkurler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Slaytanic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Slaytanic

Grafiker / İstanbul

Alt 27-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sen tek sayfa yaptıysan normaldir öle olması çünkü sen iframe src=bişey.html li buraya çağır diyorsun oda dışardan aktarım yapıp gösteriyor, 2 sayfa yapman lazım boş hali olucak
ana sayfa mesela 2. sayfanda butonu tıkladığında gelicek sayfa hakkımızda buda iframe kodunun olduğu sayfa olucak bunuda _blank olarak ayarlarsan sayfa değişir iframeli olan görünür.
Bu mesajdan alıntı yap
yasineken isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yasineken

Bilg. Teknikeri / Konya

Alt 04-02-2010 #3
iframe e bir isim ver ve butona da verdigin ismi link et
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
dreamweaver, iframe