İGDAŞ En "Havalı" Kareler Fotoğraf Yarışması Başladı

Yarışma Organizasyonları - İGDAŞ En "Havalı" Kareler Fotoğraf Yarışması Başladı ...

Cevapla
İGDAŞ En "Havalı" Kareler Fotoğraf Yarışması Başladı
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Standart

İGDAŞ En "Havalı" Kareler Fotoğraf Yarışması Başladı

Alt 17-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İGDAŞ En "Havalı" Kareler Fotoğraf Yarışması Başladı
İGDAŞ En "Havalı" Kareler Fotoğraf Yarışması Başladı

İstan’BUL’a ait tüm kareler buraya! İGDAŞ fotoğraf severleri yarışmasına katılmaya davet ediyor…

İGDAŞ, bu yıl ikincisini düzenlediği En Havalı Kareler Fotoğraf Yarışması’nı İstan’BUL’ teması ile gerçekleştiriyor. Tüm profesyonel ve amatör fotoğrafseverin ücretsiz olarak katılabileceği yarışmada İstanbul yeniden keşfedilecek. Siz de çektiğiniz bir fotoğrafla farklı bir hikâyesini yakaladığınız İstanbul’la 22 Mayıs’a kadar yarışmaya katılabilirsiniz.

İGDAŞ tarafından Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) danışmanlığında düzenlenen En “Havalı” Kareler 2012 fotoğraf yarışmasının bu yılki başvuruları 20 Mart-22 Mayıs 2012 tarihleri arasında gerçekleşiyor. İstanbul’da yaptığı doğalgaz yatırımları ve altyapı çalışmalarıyla İstanbul’un havasını temizleyen İGDAŞ, geçtiğimiz yıl başlattığı En “Havalı” Kareler fotoğraf yarışmasını bu yıl tüm Türkiye çapında İstan’Bul’ temasıyla düzenliyor.

Bu yılın teması olarak belirlenen İstan’Bul’ ile İGDAŞ, sadece İstanbul’dan değil Türkiye’nin her köşesinden amatör veya profesyonel fotoğrafçıları İstanbul’a dair ortaya çıkmamış karelerini objektiflerine yansıtmaları için davet ediyor. Başvuruların www.igdas.com.tr veya www.tfsf.org.tr adresinden alınacak katılımcı formunu doldurarak elden ya da posta ile İGDAŞ Genel Müdürlük Merkez adresine Kurumsal İletişim ve Medya İlişkileri Müşavirliği’ne yapılması gerekiyor.

İstanbul’un bilinmeyen güzelliklerini ortaya koymak amacı taşıyan En “Havalı” Kareler fotoğraf yarışması hakkında İGDAŞ Genel Müdürü Bilal Aslan, “Her köşesinde ayrı bir hikâye saklı, gelenekselle modernin birleştiği bir şehir olan İstanbul birçok fotoğraf severin muhakkak objektifine takılmıştır. İstanbul’a değer katan ve İstanbul’un havasını temizleyerek bu şehrin nefes almasını sağlayan bir kurum olarak fotoğraf sanatı ile İstanbul’u yeninden bulmak istedik. İGDAŞ olarak dünyanın en büyük metropollerinden biri olan İstanbul’da keşfedilecek ya da gün yüzüne çıkmamış sayısız güzelliği fotoğrafçıların vizöründen yeniden göreceğiz” dedi.

Aslan,”Her gün yürüdüğümüz sokakların, bilmediğimiz bin bir halini gözler önüne sermek için bu şehre yeniden kuşbakışı bakmak ve bu şehri yeniden tanımak, İstanbul’u yeniden fotoğraf severlerin gözünden tanımak istiyoruz. Yarışmamıza İstanbul ile ilgili fotoğraflar çeken amatör veya profesyonel tüm fotoğrafseverler katılabilir” dedi.

İstan’BUL’ temasıyla düzenlenen yarışmanın seçici kurulu; , Öğretim Üyeleri; Prof. Dr. Güler Ertan, Prof. Sabit Kalfagil, fotoğraf sanatçıları; Merih Akoğul, Arman Camgözoğlu, Gültekin Çizgen, İzzet Keribar ve İGDAŞ Kurumsal İletişim ve Medya İlişkileri Müşaviri Gülaçar Hız’dan oluşuyor.

Sonuçlar 29 Mayıs’ta açıklanacak!

En “Havalı” Kareler 2012 fotoğraf yarışmasının sonuçları, jüri değerlendirmesinin ardından 29 Mayıs 2012 tarihinde İGDAŞ’ın resmi internet sitesi ww.igdas.com.tr adresinden duyurulacak. Birincisine 5 bin TL, ikincisine 3 bin TL, üçüncüne 2 bin TL ödül verilecek olan yarışmada, İGDAŞ özel ödülü kazanan bin TL, mansiyon kazanan 3 kişiye de her bir eseri için 500’er TL ödenecek. Sergileme alan yarışmacılara ise 200’er TL telif verilecek. En “Havalı” Kareler 2012 fotoğraf yarışmasının sergilenmeye değer bulunan eserleri 4-10 Haziran 2012 tarihleri arasında açılacak sergiyle fotoğraf severler ile buluşacak.

Geçtiğimiz yıl ilki gerçekleştirilen En “Havalı” Kareler fotoğraf yarışması yoğun ilgi görmüş, sadece İGDAŞ abonesi olan tüm profesyonel ve amatör fotoğrafseverlerin ücretsiz katılma hakkı olan yarışmada İstanbullular 1849 eser ile yarışmıştı.

Not: Fotoğraf severler yarışmaya ilişkin ayrıntılı bilgilere ve katılım formuna İGDAŞ’ın www.igdas.com.tr ve Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu’nun www.tfsf.org.tr adreslerinden ulaşabilirler.

Yarışma Şartnamesi ve Katılım Formu için tıklayınız.....::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(39)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Standart
Alt 01-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Güzel bir uygulama İzmir içinde olsa güzel olabilirdi..
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(30)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Standart
Alt 01-05-2012 #3
hani ankaraya hani ankaraya
diyecektim ki başkentdoğalgaz bırak ödül vermeyi kendi borcunu bir ödesin dedim vazgeçtim. İstemiyorum. Hem belediye eli ile olacağına göre temam şu olurdu.
Havada zıplayan bıyıklı bir kedi.
Bak buraya yazıyorum kesin kazanırım İGDAŞ En "Havalı" Kareler Fotoğraf Yarışması Başladı
Bu mesajdan alıntı yap
Cevapla

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son Mesaj
2. Ulusal fotoğraf yarışması - " Tarım ve İnsan " piti Yarışma Organizasyonları 5 17-05-2010 09:27:54
Photoshop Dersleri:Eskimiş Duvar Yapımı/"Sponge","Underpainting","Unsharp Filtreleri g.ecglr Photoshop Dersleri 2 07-12-2009 16:22:10
Yunus Bülbül'le "Abbas Yollarda" Programından Kareler erbey38 Portre Fotoğrafçılığı 1 17-11-2009 22:12:08
1. Ulusal fotoğraf yarışması - " Tarım ve İnsan " piti Sonuçlanan Grafik Tasarım Yarışmaları 10 09-08-2009 19:35:40

Kapat
Şifremi Unuttum?