Ignore sorunu

Freehand - Ignore sorunu Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar; daha önceden başkalarının hazırladığı dergiler var elimde. bunları açıp kapaklarını almam gerekıyor ama fh dosyası ile kullanılan fotografları (tıff) aynı klasode olmasına ragmen bana ıgnore kutucuğu çekıyor. ...

Ignore sorunu
secem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

secem(30)

Grafiker / İstanbul

Ignore sorunu

Alt 03-12-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar;
daha önceden başkalarının hazırladığı dergiler var elimde. bunları açıp kapaklarını almam gerekıyor ama fh dosyası ile kullanılan fotografları (tıff) aynı klasode olmasına ragmen bana ıgnore kutucuğu çekıyor. resimler toplu olarak da seçilmiyor. tek tek butun tıff leri seçiyorum ve bu sefer de resimler yanlış yerlere atanmış oluyor.

yardım edebilcek arkadaş var mı?
resimleri toplu olarak nasıl seçebilirim yada bu ıgnore olmadan nasıl açabilirim?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bytgrfk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bytgrfk

Grafiker / İstanbul

Alt 03-12-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kullanılan resimler freehand dosyası ile aynı klasör içersindeyse böyle birşey sormaması lazım yinede soruyor ise yeni klasör oluşturup dosyayı ve resimleri bu yeni klasör içersinde toplayıp dosyayı açmayı deneyin birde...
Bu mesajdan alıntı yap