İhtiyacınız oldugu zaman da ve konuda freelance yardımcı olurum - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - İhtiyacınız oldugu zaman da ve konuda freelance yardımcı olurum - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar İhtiyacınız oldugu zaman da ve konuda freelance yardımcı olurum Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: Illustrator iyi derecede corel orta derecede freehand iyi derecede ındesıgn ıyı derecede photoshop ıyı derecede ...

İhtiyacınız oldugu zaman da ve konuda freelance yardımcı olurum - Türkiye Geneli
Bariscnkrkmz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bariscnkrkmz

Grafiker / İstanbul

Alt 08-07-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İhtiyacınız oldugu zaman da ve konuda freelance yardımcı olurum

Program/Seviye: Illustrator iyi derecede
corel orta derecede
freehand iyi derecede
ındesıgn ıyı derecede
photoshop ıyı derecede kullanabılıyorum.

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: ofset ve flekso alanında tecrubelerım var

İşle ilgili açıklama: Belirli çalıma saatlerım yok. İhtiyacınız oldugu zaman da ve konuda yardımcı olurum.
Beş adet programı kullanabiliyorm.
Mailimden ve telefonumdan ulaşabilirsiniz.
Teşekkürler

E-posta:

Telefon: 0538 026 48 87
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 08-07-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

İhtiyacınız oldugu zaman da ve konuda freelance yardımcı olurum - Türkiye Geneliİhtiyacınız oldugu zaman da ve konuda freelance yardımcı olurum - Türkiye Geneliİhtiyacınız oldugu zaman da ve konuda freelance yardımcı olurum - Türkiye Geneliİhtiyacınız oldugu zaman da ve konuda freelance yardımcı olurum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Bariscnkrkmz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bariscnkrkmz

Grafiker / İstanbul

En uygun fıyata freelance işleriniz yapılır. - Türkiye Geneli

Alt 08-07-2014 #3
En uygun fıyata freelance işleriniz yapılır.

Program/Seviye: Illustrator
photoshop
corel
freeahand
indesign

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: OFSET VE FLEKSO

İşle ilgili açıklama: bes adet program kullanıyorum
günün her saati bana ulaşabilirsiniz
kurumsal kımlık logo çalışmaları kartvizit broşür magnet aklınıza geleblecek her türlü tasarım konusunda veya baskıya hazır hale getırme konusunda uygun fıyatlarla yardımcı olabilirim.

E-posta:

Telefon: 0538 026 48 87
Bu mesajdan alıntı yap