Şikayetçiyim arkadaş.

Dijital makineler - Şikayetçiyim arkadaş. Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar size bişey sormak istiyorum. uzun süreden beri bu foruma üyeyim. Makinalarda bi sıkıntı olduğu zaman ilk önce burdan bi feryat figan edip ortalığı ayağa kaldırıyosunuz, sonra servisi ...

Şikayetçiyim arkadaş.
optimusPrm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

optimusPrm

Baskıcı / Bursa

Dosya22

Şikayetçiyim arkadaş.

Alt 15-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar size bişey sormak istiyorum. uzun süreden beri bu foruma üyeyim. Makinalarda bi sıkıntı olduğu zaman ilk önce burdan bi feryat figan edip ortalığı ayağa kaldırıyosunuz, sonra servisi arıyosunuz. Bence bu yanlış hemde çok büyük bir yanlış. Tamam belki servisler sizden belli bir ücret istiyor olabilir. Tamam belki makinayı aldığınız firma ile aranız bozuk olabilir. Ama sizin yapacağınız yanlış bir müdehale makinanızda geri dönüşü çokzor olan bi arızaya da sebebiyet verebilir. Sizin kendi müdehaleniz durumunda makinanın garanti dışı kalacağını bilmeniz ve servis tavsiyesi olmadan yapacağınız her müdehalenin sorumluluğunun size yükleneceğini bilmeniz gerekir. Kendi müdehalenizin sonucunda istenmeyen sonuçlar doğarsa eğer kullanıcı hatasına bağlı bir arızaya dönüşebileceğinin farkında olun. Lütfen bir sıkıntı olduğu zaman ilk önce servisle irtibata geçin. Eğer servis çözemezse ki görülmüş şey değildir o zaman bu foruma beraber başvurun.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 15-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu servis şikayeti mi kullanıcı şikayeti mi?

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
optimusPrm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

optimusPrm

Baskıcı / Bursa

Alt 15-03-2012 #3
Kullanıcıyım hocam ama servisle biraz fazla içli sışlı oldum son zamanlarda. Adamlar bana dert yanıyo bende onlardan gaza gelip yazdım.
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 15-03-2012 #4
Kullanıcıyım hocam ama servisle biraz fazla içli sışlı oldum son zamanlarda. Adamlar bana dert yanıyo bende onlardan gaza gelip yazdım.
Garantisi varken servise götürmeden makinayı kurcalamak pek doğru bir iş değil tabi.
Ama şunu da belirteyim servisler de (hepsi değil tabi) sütten çıkmış ak kaşık değil.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
sorix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sorix

Grafiker / Kayseri

Alt 15-03-2012 #5
İyi diyonda servis adı altında iş yapan arkadaşları ne yapcaz makinayı satana kadar yok servisimiz şöyle iyi yok böyle iyi bi arızada 1 gün sonra ordayız diyipte aradığında gelmeyip telefon üzerinden çözmeye çalışanları napcaz makinayı ilk kurarken kafanın vidalarını kıran arkadaşları napcaz veyada bi kafa takmaya yol yemek konaklama hariç 250 $ para isteyen arkadaşları ne yapcaz lafım ortaya arkadaşlar üzerine alınan alınsın
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 15-03-2012 #6
Şikayetçiyim arkadaş. Garanti kapsamında olan zamanında f900 olan bir makina vardı..İstanbul dan servis elemanı uçakla getirtilir, minumum 4 yıldızlı otelde konaklatılır, çalışma 3 gün sürer 09:00-17:00 ofis içinde, 17:30 ile 24:00 izmir turu attırarak adamlara ben servis ederdim Şikayetçiyim arkadaş. Tabi ki tüm masraflar şirkete ait olmak üzeredir..Yanlış anlaşılma olmasın Şikayetçiyim arkadaş. Ha bir de üstüne para da veriyorduk..Günlük Şikayetçiyim arkadaş.

Müşteri memnuniyeti yoktur..Servis ortamı vardır..Bıraksınlar ağlaşmayı..
Bu mesajdan alıntı yap
orhan577 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

orhan577

Baskıcı / Mersin

Alt 17-03-2012 #7
Garantisi varken servise götürmeden makinayı kurcalamak pek doğru bir iş değil tabi.
Ama şunu da belirteyim servisler de (hepsi değil tabi) sütten çıkmış ak kaşık değil.
katılıyorum.

boyayı aldıgın sürece iyisindir Şikayetçiyim arkadaş.
Bu mesajdan alıntı yap
ergdgl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ergdgl

Hiç Biri / Ankara

Alt 18-03-2012 #8
İyi diyonda servis adı altında iş yapan arkadaşları ne yapcaz makinayı satana kadar yok servisimiz şöyle iyi yok böyle iyi bi arızada 1 gün sonra ordayız diyipte aradığında gelmeyip telefon üzerinden çözmeye çalışanları napcaz makinayı ilk kurarken kafanın vidalarını kıran arkadaşları napcaz veyada bi kafa takmaya yol yemek konaklama hariç 250 $ para isteyen arkadaşları ne yapcaz lafım ortaya arkadaşlar üzerine alınan alınsın
dogru diyorsunuz cok para ben ve tanıdığım diğer bir kaç iyi servis arkadasımda 200 $ calisiyoruz gittiğim yerdede gezinme tozunma sevmem hiç olmadıda şimdiye kadar .işimi yaparim kimsenin çözemediği işleri çözerim.yaptığım makina dan sikayet eden olmadi çok dua aldım üstüne 1300 dolarlık kafayı elimize emanet edip sorumluluğu bize yüklerseniz bununda bi karşılığı var o kadar yol tepip 50 lıraya 100 lıraya iş yapılmaz vede 50 100 150 lira arasında iş yapan insanların işlerinide gördük arka subtankları hava walfini söküp makina sahibinin eline sırınga verip abi sen bana 100 lira ver ben gidiyim boya bittikce buradan sırınga ile doldur diyip sonra bi sey olursa tekrar gelirim diyenleride gördük.nasrettin hocanın damdan düşme hikayesi gibi damdan düşmeden dediğimi tam anlamız zor olacak herkese hayırlı işler
Bu mesajdan alıntı yap
sorix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sorix

Grafiker / Kayseri

Alt 18-03-2012 #9
dogru diyorsunuz cok para ben ve tanıdığım diğer bir kaç iyi servis arkadasımda 200 $ calisiyoruz gittiğim yerdede gezinme tozunma sevmem hiç olmadıda şimdiye kadar .işimi yaparim kimsenin çözemediği işleri çözerim.yaptığım makina dan sikayet eden olmadi çok dua aldım üstüne 1300 dolarlık kafayı elimize emanet edip sorumluluğu bize yüklerseniz bununda bi karşılığı var o kadar yol tepip 50 lıraya 100 lıraya iş yapılmaz vede 50 100 150 lira arasında iş yapan insanların işlerinide gördük arka subtankları hava walfini söküp makina sahibinin eline sırınga verip abi sen bana 100 lira ver ben gidiyim boya bittikce buradan sırınga ile doldur diyip sonra bi sey olursa tekrar gelirim diyenleride gördük.nasrettin hocanın damdan düşme hikayesi gibi damdan düşmeden dediğimi tam anlamız zor olacak herkese hayırlı işler
Emege deger biçmek zor iş piyasada servisim diye gezen çok insan var benim makinamıda servis kurdu kafanın vidalarını içinde kırmış 4 kafa takılıyor gerisi takılamıyor aynı iş 50 lirayada yapılır 500 lirayada mühim olan düzgün yapmak
Bu mesajdan alıntı yap
bukalemunreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bukalemunreklam

Baskıcı / İstanbul

Alt 18-03-2012 #10
Ben konuşmayayım Şikayetçiyim arkadaş. butun teknık servısler ustume zıplar Şikayetçiyim arkadaş. cunku konusmaya deyecek 2-3 fırma harıcı fırma yok varım dıyen varsa yanıma gelsın görelım ne bılıyor....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları