İki benzer katalog kapak çalışmam, yorumlar lütfen ;)

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - İki benzer katalog kapak çalışmam, yorumlar lütfen ;) ...

Tollyver isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tollyver(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Herkese Merhaba!!

Arkadaşlar, bu 2 kapak tasarımından ilkini daha önce bastığımız kapağın; sadece fotoğraflarının üzerinde küçük çaplı oynanmış halidir.

2. kapak ise, buna benzer bir tasarım olması açısından (müşteri ilk kapak tasarımını ve renkleri çok beğenmişti ve böyle olmasını da istedi) biraz daha değişiklik yapılmış hali. Önceki tasarıma benzemesi için fazla oynamadım üzerinde İki benzer katalog kapak çalışmam, yorumlar lütfen ;)

Bu tasarımlar için değerli yorumlarınızı bekliyorum.. sizce müşteri ilk kapakta ısrarını sürdürür mü, yoksa ikincisini beğenir mi? aynı zamanda tasarım hakkındaki tüm fikirlerinizi bildirebilirsiniz.. Şimdiden teşekkürler İki benzer katalog kapak çalışmam, yorumlar lütfen ;)İki benzer katalog kapak çalışmam, yorumlar lütfen ;)1:

Siyah çizgi kapağın orta kırımını gösterir İki benzer katalog kapak çalışmam, yorumlar lütfen ;)

1. Kapak:

2. Kapak:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 22-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çok kalabalık gözüküyor biraz daha sadeceleştirmeni öneririm biliyorum müşteriler genelde ne kadar çok yazı olursa o kadar iyi düşünürler ama bence sadeceleştir belki beğenir İki benzer katalog kapak çalışmam, yorumlar lütfen ;)
Bu mesajdan alıntı yap
Yeliz GÖKÇEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yeliz GÖKÇEN

Grafiker / İzmir

Alt 22-07-2008 #3
renk karmaşası çalışmayı kalabalık göstermiş. bence de sade bir çalışma denemelisin.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 22-07-2008 #4
Bu çalışmalar (ç)alıntı çalışmalar stocklayouts sitesindeki hazır templateleri kullanmışın ???
Bu mesajdan alıntı yap
splendors isimli Üye şimdilik offline konumundadır

splendors

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 23-07-2008 #5
arkadaşlar, lütfen tamamen kendi tasarladığımız şeyleri paylaşalım.
ya da paylaşırken belirtelim neyi nereden kullandığımızı.
grafik_böcüğü'nün söylediğinin dışında, kapaktaki makinenin etrafında olan mavi yeşil yansımalar windows vista wallpaper'ında var.
Bu mesajdan alıntı yap
turknext isimli Üye şimdilik offline konumundadır

turknext

Grafiker / Tekirdağ

Alt 23-07-2008 #6
Renk kombinasyonu çok kötü daha açık renkler kullanırsan daha iyi olabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
Rüveyda SALIK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüveyda SALIK

MissGraphic

Grafiker / Bursa

Alt 23-07-2008 #7
Bu çalışmalar (ç)alıntı çalışmalar stocklayouts sitesindeki hazır templateleri kullanmışın ???
Ben bilmiyorum ama böyle birşey varsa hem bize hem kendine ayıp etmiş olursunuz.
Bu mesajdan alıntı yap
Tollyver isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tollyver(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-07-2008 #8
arkadaşlar, lütfen tamamen kendi tasarladığımız şeyleri paylaşalım.
ya da paylaşırken belirtelim neyi nereden kullandığımızı.
grafik_böcüğü'nün söylediğinin dışında, kapaktaki makinenin etrafında olan mavi yeşil yansımalar windows vista wallpaper'ında var.
Hemen açıklayayım:

iki yol önce bu firmaya birkaç kapak tasarladım.. ama beğenmediler (aslında çok hoş kapaklardı, kim görse hepsi de iyi dedi.. gel gör ki müşteri ve patron beğenmedi.) patron, stocklayouts'taki template'leri göstermiş, bana da haber vermeden.. müşteri de ilk kapaktaki template'i beğenmiş. sonuçta benden bunu istediler.. ikna da edemedim kimseyi, alıntı olur yapmayalım diye.. renk cümbüşü de olsun dediler, yaptıkları makineler de mavi renkli olduğu için mavi ağırlıklı bir çalışma oldu.. adam ilk kapağı beğendi ve şimdi de aynısını istedi.. ben de aynısı üzerinde (senin de dediğin gibi, wallpaper'dan çizgileri aldım) sadece fotoğraflarda değişiklik yaptım. nasılsa yaptığım çalışmaları burda beğenen yok, neden kafa patlatayım ki!! gebze burası, piyasayı 10 yıl geriden takip eden çok matbaacı var burada.. askerden sonra gebzede bir dakika bile durmayı açıkcası pek düşünmüyorum İki benzer katalog kapak çalışmam, yorumlar lütfen ;) kıymetimi bilmiyor kimse.. İki benzer katalog kapak çalışmam, yorumlar lütfen ;)

2. kapakta, ilkine benzesin istedim.. müşterinin beğeneceği yok nasılsa... yoksa bende (ç)alıntı yapma taraftarı değilim..
Bu mesajdan alıntı yap
babazula isimli Üye şimdilik offline konumundadır

babazula

Grafiker / Yurtdışı

Alt 24-07-2008 #9
Çizgi çalışmaların çok uyumlu saadece renk uyumu olmamış biraz dikkat çekici renkler ve sade birleşmeler kullan bence....İki benzer katalog kapak çalışmam, yorumlar lütfen ;)
Bu mesajdan alıntı yap
Sweetce isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sweetce

Grafiker / İstanbul

Alt 24-07-2008 #10
karışık olmuş,ya o çizgileri kullanma ya da resimleri..İki benzer katalog kapak çalışmam, yorumlar lütfen ;) bir de renklerde uyum göremedim.. ellerine emeğine sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
benzer, çalışmam, iki, kapak, katalog, lütfen, yorumlar