İki Beyin...Foto / Parfüm

Afiş Tasarımı - İki Beyin...Foto / Parfüm ...

yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 25-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Cengiz669 Arkadaşımızın yapmış olduğu bir çalışmayı 2 farklı şekilde tasarladık...

Mevcut tasarım üzerine iki farklı düşünce oluşumu...

Yorumlarınıza....

Not: Markalar Tamamen hayal ürünüdür...

Cengiz669 'un ilk çalışması....

Cengiz669 arkadaşımızın MS28'e dönüştürülmüş Fotoğraf makinası afişi...

Benim tasarladığım "Se xiz" isimli parfüm afişi...

Çalışması üzerinde oynama yapmama izin verdiği için huzurlarınızda birkez daha teşekkür etmek istiyorum Cengiz'e...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

diderot isimli Üye şimdilik offline konumundadır

diderot

Grafiker / Kocaeli

Alt 25-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bayıldım ben bu parfüm afisine.. emeğine sağlık.. valla aynen bana hitap etmis buldum yanı.. basarılar
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 25-11-2008 #3
bayıldım ben bu parfüm afisine.. emeğine sağlık.. valla aynen bana hitap etmis buldum yanı.. basarılar..
ilk önce bold yazı kullanmasi yasak belirtmek istiyoum

yosa, çalışma inan 10 kere kaatıp açtımİki Beyin...Foto / Parfüm ve sona da ne anlatmak istedın anladımİki Beyin...Foto / Parfüm

cengizin çalışmalara çok güzel bir devamı getimişsin çok iyi konu yakalamışsın, beğendım, çok hoşuma gitti diye bilirim...

ayrıca parfüm ilgili olan küçük bir tanatım ayı bir hava verdı

ellinize emeğinize sağılık, çocuklar... ikiniz iyi bir takımİki Beyin...Foto / Parfüm
Bu mesajdan alıntı yap
ozkanozel16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozkanozel16(37)

Hiç Biri / Bursa

Alt 25-11-2008 #4
güzelmiş tasarım, adünç almak serbsetmi ?
Bu mesajdan alıntı yap
cengiz669 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cengiz669

Grafiker / Kocaeli

Alt 25-11-2008 #5
güzelmiş tasarım, adünç almak serbsetmi ?
çalışmayı ne yapacaksınki onuda söylersen daha iyi olur... teşekkürler

teşekkürler arkadaşlar...
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-11-2008 #6
Ellerinize sağlık... Yoşacım eğer açıklamadaki metin girişli çıkışlı olmasa daha güzel dururmuş... Kadın çizimine yatay bir döndürme yapsaydın... kadın parfüm sıkıldıkça belirginleşiyor, çünkü değişiyor gibi bir izlenim olurdu... Onun dışında herşey güzel, eğer basılacak olsaydı taşma payı yok yoşa, gitti senin yazıların bir kısmı! Ellerinize sağlık ama çok beğendim çok! hatta benim de aklıma AIDS geldi... Siyah kurdelevari birşey var ya önde... kadın da siliniyor gibi algılanabilir... oldukça çok yönlü İki Beyin...Foto / Parfüm
Bu mesajdan alıntı yap
Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-11-2008 #7
Tasarımı tipografi olarak çok beğendim. Parfüm şişesinden çıkan harfler cümbüşü güzel olmuş. Yalnız temaya bakarken reklam afişi gözüyle baktığımda parfüm cilde ve insan hayatına çok zararlı bir materyal olduğu kanısına vardım.Kısaca Anti Parfüme reklam afişi gibi olmuş İki Beyin...Foto / Parfüm buda bir reklam tarzı olabilir elbette ama niyetle çıkan sonuç tutmalı değil mi ? İki Beyin...Foto / Parfüm Buarada Calvin Klein No: Sekiz parfüme sahiplerini tebrik ederim güzel bir çalışma yapmıssınız =)
Bu mesajdan alıntı yap
Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 25-11-2008 #8
İyi bir ikili olmuşsunuz siz gerçekten zaten cengizin çalışmalarını beğeniyordum birde yosa eklenince çalışmaya sonuç: SÜPER :smile: ellerinize sağlık arkadaşlar
Bu mesajdan alıntı yap
yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 25-11-2008 #9
Ellerinize sağlık... Yoşacım eğer açıklamadaki metin girişli çıkışlı olmasa daha güzel dururmuş... Kadın çizimine yatay bir döndürme yapsaydın... kadın parfüm sıkıldıkça belirginleşiyor, çünkü değişiyor gibi bir izlenim olurdu... Onun dışında herşey güzel, eğer basılacak olsaydı taşma payı yok yoşa, gitti senin yazıların bir kısmı! Ellerinize sağlık ama çok beğendim çok! hatta benim de aklıma AIDS geldi... Siyah kurdelevari birşey var ya önde... kadın da siliniyor gibi algılanabilir... oldukça çok yönlü İki Beyin...Foto / Parfüm
Kurdalevari şey aslında çalışmanın ilk halindeki "8" rakamı İki Beyin...Foto / Parfüm benim parfümümün adıda bu yüzden "se xkiz"

Uyarılarını dikkate alacam efojam...

İlgi gösterip incelediğin için Cengiz ve kendi adıma teşekkür ederim...

Tasarımı tipografi olarak çok beğendim. Parfüm şişesinden çıkan harfler cümbüşü güzel olmuş. Yalnız temaya bakarken reklam afişi gözüyle baktığımda parfüm cilde ve insan hayatına çok zararlı bir materyal olduğu kanısına vardım.Kısaca Anti Parfüme reklam afişi gibi olmuş İki Beyin...Foto / Parfüm buda bir reklam tarzı olabilir elbette ama niyetle çıkan sonuç tutmalı değil mi ? İki Beyin...Foto / Parfüm Buarada Calvin Klein No: Sekiz parfüme sahiplerini tebrik ederim güzel bir çalışma yapmıssınız =)
Sende uyandırdığı hissi dikkate almamıştık...Cengiz ile birlikte iki afişide birçok açıdan değerlendirdik...Ancak biz çalışmala tipografi açısından daha çok odaklandık sanırım...Buda farklı algı biçimlerine kapı açtı İki Beyin...Foto / Parfüm

"Calvin Klein No: Sekiz parfüme"
Kendi afişimde textin olduğu bölgeye parfüm kimyasıyla ilgili bir metin düşünmüştüm...Gece saat ilerlemişti ve ikimizde yorulmuştuk Cengiz ile. Sonra bu olsun hadi dedim...Calvin Klein ordan geliyor İki Beyin...Foto / Parfüm
Ama "Se xiz" ismi bana ait ve çalışmanın ilk halindeki " 8 "rakamından geliyor...

İlgin ve beğenin için Cengiz ve kendi adıma teşekkürler Selim...

İyi bir ikili olmuşsunuz siz gerçekten zaten cengizin çalışmalarını beğeniyordum birde yoŞa eklenince çalışmaya sonuç: SÜPER :smile: ellerinize sağlık arkadaşlar
Cengiz olmasa başaramazdık emin olun İki Beyin...Foto / Parfüm Malzeme halindeki(ki oda Cengiz'in çalışmasıdır) ilk çalışmayla bana gelip buna ne yapalım (fikrimi önemseyip sorması) demeseydi ben hiçbirşey yapamazdım...
Malzeme zaten çok iyiydi...O malzemeye birazcıkta olsa birşeyler yapabildiysem ne mutlu bana...

İkimiz adınada Teşekkür ediyorum Fatoş KESKİNİki Beyin...Foto / Parfüm
Bu mesajdan alıntı yap
tirEdsOuL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tirEdsOuL

Grafiker / Düzce

Alt 25-11-2008 #10
ilk iki afişi görmüştüm, üçüncüsünü simdi görmek nasip oldu.. afişin ilk halini gördüğümde verdiğim cevap için özür dilerim Cengizim İki Beyin...Foto / Parfüm bu kadar ilerleyeceği aklimin ucundan bile geçmezdi.. tabiki İnan'imin üstün hayal gücünüde es geçmemek lazim burada.. ikinizinde ellerine, emeğine sağlik kardeşimlerim iyi iş çikarmişsiniz İki Beyin...Foto / Parfüm Tebrikler..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
beyinfoto, beyinfoto or parfum, iki, parfum