Iki farkli kanalara reklam vercem

Reklam Sektörü - Iki farkli kanalara reklam vercem ...

Rkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rkan

Webmaster / Rize

Alt 25-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaslar 2 farkli kanala yani Kanal D ile Show tv de
alta banner sekli ollarak reklam vercez web sitemizin reklamini logoyi yükleyip nasil bir sey yapa billirim diye önerilerinizi verirseniz cok sevinirim umarim konuda uygun yere acmisimdir..
boyut kac olcak ne olcka billmiyorum adamlar reklami getirin dediler bide fiyat verdiler baska bir sey demediler.. ne formatda olcak flash gibi animationli bi reklam istedigim icin ne formatinda yapicam hic billmiyorum arkadaslar yardiminiza muhtacim lütfen yardimci olun arkadaslar önerilerinize muhtacim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

angelus444 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

angelus444(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sormamışlarsa sen onlara ekleri ile dosyayı yolla onlar ayarlar...
Bu mesajdan alıntı yap
muratoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muratoz

Grafiker / Ankara

Alt 09-06-2009 #3
kanallar reklam çalışmasını yapmakla ilgilenmez. reklamı yapan ajanslardır. ki size bir medya planlaması hazırlarlar( kanalların fiyatları su kadar girerseniz su kadar olur gibi). ajansların bir avantajı ise sizi yönlendirmeleridir. örnegin bant reklamların fiyatları kuşak reklamlara bgöre daha fazla olabiliyor. ayrıca ajansların fiyatları kananların kinden ucuz olabilir. çünkü toptan sn e almışlardır. Iki farkli kanalara reklam vercem bant çalışmasındaki teknik özelliklere gelince her kanalın bant reklamlarda istedigi özellikler farklıdır. eger showtv için dersek 720x125 lik bir çalışma ister. biliyorum çünkü bu işteyimIki farkli kanalara reklam vercem umarım yardımcı olmuşumdur.
Bu mesajdan alıntı yap