iki senelik okuyan arkadaşlar hlp?

Kantin - iki senelik okuyan arkadaşlar hlp? Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar kırklareli üni. iki senelik grafik m.y. okuluna gireceğimde sorum acaba elle herhangi bir çizim ders sırasında gerekiyormu çünkü bilgisayar tamamda elle cin ali bile çizemem bilgi vercek ...

Alt 23-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar kırklareli üni. iki senelik grafik m.y. okuluna gireceğimde sorum acaba elle herhangi bir çizim ders sırasında gerekiyormu çünkü bilgisayar tamamda elle cin ali bile çizemem bilgi vercek arkadaşlar lütfen ciddiye alsınlar burda yazılanlara göre eğer el çizimi gerekiyorsa kayıt yaptırmayacağım.şimdiden teşekkürler..:sadsmile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

buket topal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

buket topal(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
tabi gerekiyo çüki temel sanat eyitimi alacakısın kara kalem desen vb. çalışmalar olacaktıryani pc ortamında pek çalışma yapabileceğini sanmıyorum asıl eyitim el yeteneğinle olacak
Bu mesajdan alıntı yap
Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 23-08-2008 #3
okulda çalışmaların geneli elde yapılır temel tasarım boyama ve çizim agırlıkta olucaktır
çizim derslerinin egitiminide alıcaksın ama önceden biliyor ve çiziyor olman artı kazandırır iki yıllık okullara genelde geçiş yaparak gidilir ve lissede çizim egitimini almış olan çok sayıda ögrenci olucaktır biz okulda afiş tasarımını bile elde yapıyorduk ve boyutları 50 70:dkurumsal kimlik çalışmasını elle yapmıştık dosyaları tasarımını iki senelik okuyan arkadaşlar hlp? çizim çok önemli yer kaplıyor bunun tasarıma etkiside çok fazla olduguna inanıyorum çizmeye başlamalısın:angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Büşra Giritoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Büşra Giritoğlu(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-08-2008 #4
sadece ilk sene ellle çalşma yapıcaksnız.desen ve grafik dersnde.2.sene zaten tamamen pcde çalışılıyo.
Bu mesajdan alıntı yap
..::pkz::.. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

..::pkz::..

Grafiker / İstanbul

Alt 25-08-2008 #5
grafik 2.sınıfa geçtim
ilk dönem grafik tasarım dersleride dahil olmak üzere desen temel sanat egitimi dersleri aldık
hocalar öncelikli olarak el çizimine önem veriyorlar ki 2.sınıfta portfolyo hazırlancak temel sanat, desen ve elimizle çizip rapidolarla boyadıgımız o logolarımız ve soyulamalarımızda yerleştirilcek
sadece ikinci dönem bilgisayar destekli grafik tasarım dersi aldık ondada freehand ögrendik
genelde grafik tasarım hocaları elle çizime eskize çooooooook önem verir iki senelik okuyan arkadaşlar hlp?
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
arkadaşlar, hlp, iki, okuyan, senelik