İki ucu incelen çizgi nasıl yapılır?

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - İki ucu incelen çizgi nasıl yapılır? Sponsorlu Bağlantılar Siyah sayfa açıp üstüne de layer ekleyip bu layerde Pen aracıyla düz bir çizgi çizdim ve pen aracı hala seçili iken sağ tıklayıp stroke path tıkladım ve brush ...

dddnnnsss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dddnnnsss

Eğitimci / Denizli

Alt 17-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Siyah sayfa açıp üstüne de layer ekleyip bu layerde Pen aracıyla düz bir çizgi çizdim ve pen aracı hala seçili iken sağ tıklayıp stroke path tıkladım ve brush ı da pressure simulate seçeneğini seçerek uyguladım ama çizginin iki ucunun incelerek yok olmasını istiyorum neden yapamadım acaba ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

1965seyfo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

1965seyfo

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 17-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bak Bakalım

http://img31.imageshack.us/img31/8624/file30999.mp4
Bu mesajdan alıntı yap

dddnnnsss

Eğitimci / Denizli

Alt 17-09-2011 #3
Teşekkürler keşke brush pressure ayarının %100 olması gerektiğini belirtseymişsiniz sadece onu oynarken farkettim aynı şeyleri yapıyormusum ama ufak bir fark basınç noktası bende %55 imiş o yuzden etki etmiyormuş...
Bu mesajdan alıntı yap

dddnnnsss

Eğitimci / Denizli

Alt 17-09-2011 #4
Şöyle bir soru daha sorsam; illustratorde bir yıldız var onu copy paste olarak photoshop a aldım alırken soruyor nesne olarak mı pixel olarak mı path olarak mı diye path olarak al dediğimde ona benzer işlemleri nasıl yaparım ?
Bu mesajdan alıntı yap