İki yeni fotoğraf

Fotoğrafçılık - İki yeni fotoğraf ...

İki yeni fotoğraf
esu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esu

Hiç Biri / Samsun

İki yeni fotoğraf

Alt 11-10-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bakıp geçmeyin lütfen.Bir şeyler yazarsanız sevinirim.

İki yeni fotoğraf

İki yeni fotoğraf
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ilayda isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilayda(30)

Öğrenci (Diğer) / Samsun

Alt 11-10-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İkinci resimdeki uçan daire mi?İki yeni fotoğrafo:
Bu mesajdan alıntı yap
ozcan.ates isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozcan.ates

Matbaacı / İstanbul

Alt 11-10-2007 #3
ikinci resim için şunu söyleyebilirim maznaranın kendisiyle - fotoğraf makinası arasında sanırım cam var böylece evin içerisindeki florasanın yansıması cama vurmasıyla birlikte fotoğrafa yansımış yani o bir flarosan tipli simit lambanın yansıması
Bu mesajdan alıntı yap
N/A3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A3(42)

Alt 11-10-2007 #4
Fotoğraflarınıza bakıp geçmemizi istemişsiniz. Bende bakıp geçmedim, inceledim. Sonuçlar !
Sonuçlar hiç açıcı değil.

İlk fotoğrafınız flu olmuş ne yazık ki netlikte bir sorun var. Makro fotoğraf oldukça zordur. Ayrıca kullandığınız fotoğraf ekipmanları makro isteğinize pek müsade edecek gibi değil.
Fotoğrafta ayrıca bir iki yerde ışık patlamasından kaynaklanan doku patlamasıda mevcut.

2. Fotoğrafınıza da gelince, fotoğrafınızın sanatsal bir değeri bulunmamakta. Hatıra fotoğrafından öte gidemiyor. Camdan gelen florasan yansıması da oldukça itici. ama ilk bakışta yaptığı etki çarpıcı bunuda belirtmek isterim.
Fotoğrafın sanatsal yönü için fotoğraf sanatçılarının eserlerini inceleyin. Temel bilgileri forumda bulabilirsiniz.

Burada anlatılanlar ışığında yeni çalışmalarınızı görmek isteriz. İyi çalışmalar....
Bu mesajdan alıntı yap
esu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esu

Hiç Biri / Samsun

Alt 11-10-2007 #5
inanın iyi bir makinem olsaydı çok güzel fotoğraflar çekerdim.bu konuda kendime güveniyorum.ben bu resimleri telefonumla çektim.
Bu mesajdan alıntı yap
N/A3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A3(42)

Alt 11-10-2007 #6
yinede bizlerle paylaşman oldukça güzel,
Bu mesajdan alıntı yap
casanova isimli Üye şimdilik offline konumundadır

casanova

Grafiker / Ankara

Alt 27-10-2007 #7
bende inanıyormu güzel fotolar çekeceğine ama o uçan daire olan foto yu nerde ve nasıl çetin çok merak ediyorum gerçekten etkileyici tebrik ederim esu
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 27-10-2007 #8
ikinci resim için şunu söyleyebilirim maznaranın kendisiyle - fotoğraf makinası arasında sanırım cam var böylece evin içerisindeki florasanın yansıması cama vurmasıyla birlikte fotoğrafa yansımış yani o bir flarosan tipli simit lambanın yansıması
Evt ozcan.ates 'e katılıyorum O Daire Şeklindeki Şey Flarosa yansıması ..İki yeni fotoğraf
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
iki yeni fotograf