ikinci el sıvı laminasyon - Türkiye Geneli

İkinci El Pazarı - ikinci el sıvı laminasyon - Türkiye Geneli ...

1serka81 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

1serka81

Baskıcı / Bolu

Alt 28-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ikinci el sıvı laminasyon

Marka / Model: ee

Fiyat: 4000 $

Teslimat: Elden

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: baskı folyosuna - cast folyoya - vinyl ve onewayvision malzemeye laminasyon yapabilen bir makina.m2 maaliyeti 0.20 cent olup rakipleriniz fiyatta sizinle asla rekabet edemez...çok az kullanılmış olup iş değişikliği nedeniyle satılıktır.

E-posta:

Telefon: 0380 514 80 00
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 29-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları ikinci el sıvı laminasyon - Türkiye Geneli - ikinci el sıvı laminasyon - Türkiye Geneli ya da ikinci el sıvı laminasyon - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | ikinci el sıvı laminasyon - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
ikinci el sıvı laminasyon - Türkiye Geneli | ikinci el sıvı laminasyon - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
1serka81 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

1serka81

Baskıcı / Bolu

satılk laminasyon makinası - Türkiye Geneli

Alt 14-10-2011 #3
satılk laminasyon makinası

Marka / Model: 2000 oc

Fiyat: 4000 $

Teslimat: Elden

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: çok az kullanılmış laminasyon makinası.

E-posta:

Telefon: 0380 514 80 00
Bu mesajdan alıntı yap