İkinci El Satılık Roland SP-300

İkinci El Pazarı - İkinci El Satılık Roland SP-300 ...

cetintas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cetintas

Grafiker / Bursa

Alt 14-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bursa Çetintaş Okul Gereçleri adlı firmamızda kullandığımız Roland SP-300 makinamızı model yükseltmemizden dolayı satışa çıkarmış bulunuyoruz. Makina iyi durumdadır. İlgilenen arkadaşlar bana mesaj atabilirler. Makinenin fiyatı 15.250 TL dir.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 14-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bölüm ile ilgili mutlaka okunması gereken kurallar...
  1. Bölüm içerisinde yayınlanmakta olan hiç bir ilanın sorumluluğu grafikerler.net forumuna ait değildir. Satış sonrası doğabilecek sorunlar alıcı ve satıcı arasında olan konulardır. Hiçbir şekilde grafikerler.net bu gibi konularda sorumluluk kabul etmemektedir.
  2. Yayınlayacağınız satılık ilanlarında satışa sunulan ürünün güncel bir fotoğrafı olması ürüne ilgiyi arttırır.
  3. Mesajların içeriğinde telefon numarası, e-posta adresi, açık adres bilgisi verilmesi kesinlikle yasaktır. Alıcı durumunda ki üyelerin de bu kurala uymaları gerekmektedir.
  4. İlan sahiplerinin düzenli aralıklarla konularını takip etmeleri ve gerekli durumlarda açıklayıcı bilgi vermeleri, satış tamamlandığında ise gerekli bilgiyi vererek başlığın gereksiz yere insanların ilgisini çekmesini önlemek zorundadır.
  5. Başlıklar içerisinde konuyla alakasız mesajlar yazılması kesinlikle yasaktır.
  6. Bölümde açılacak bütün başlıkların forum yöneticilerinin onayından geçeceği unutulmamalıdır.
  7. Forum yönetiminin lüzumlu görülen durumlardaki açılmış olan başlıklarda değişiklik yapma, kaldırma ya da kilitleme hakkı her zaman saklıdır. Yöneticilerin bu gibi durumlarda kullanıcıları bilgilendirme görevi yoktur.
  8. Bu bölüme mesaj yazan üyeler kuralları okumuş olarak kabul edilir.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
bilgis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilgis(33)

Matbaacı / Konya

Alt 24-11-2009 #3
hocam makina Hala Duruyorsa İlgileniyorum mail Adresim:
Bu mesajdan alıntı yap
Elenore isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Elenore(32)

Grafiker / Balıkesir

Alt 30-11-2009 #4