ikinci ilüstrasyon denemem

İllüstrasyon Çalışmaları - ikinci ilüstrasyon denemem ...

fairtail79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fairtail79

Karikatürist / İstanbul

Alt 15-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

cocuk kitapları için....

Bir böcek birde tavşan ekledim, mekanda hayvan olsunikinci ilüstrasyon denemem

eklenilen hayvanlar
davşan;
ve uç uç böcee
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
biraz doğayı incelerseniz "davşan" yada "uç uç böcee" diye bir hayvan olmadığını, çizmeye çalıştığınız böceğinde bu kadar puantiyeli olmadığını göreceksiniz
Bu mesajdan alıntı yap

fairtail79

Karikatürist / İstanbul

Alt 16-12-2008 #3
1-)tamam bundan sonra hayvanların familyalarını ve Latince isimlerini parantez içinde yazmaya gayret gösteririm büyük ihtimalleikinci ilüstrasyon denemem
2-)illustrasyon dur karşınızdaki çizim, puantiyeyi bir kaç tanede çizebilirim,200-300 tanede bu konu sanatçıya kalmış olan bir olaydır.
3-)beğenmedim derseniz çizimimi, amennah boynum kıldan ince, hayatımda yaptığım ikinci ilustrasyon.(not;son olsa fark etmez...)
yorumun için yinede teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-12-2008 #4
1-)tamam bundan sonra hayvanların familyalarını ve Latince isimlerini parantez içinde yazmaya gayret gösteririm büyük ihtimalleikinci ilüstrasyon denemem
2-)illustrasyon dur karşınızdaki çizim, puantiyeyi bir kaç tanede çizebilirim,200-300 tanede bu konu sanatçıya kalmış olan bir olaydır.
3-)beğenmedim derseniz çizimimi, amennah boynum kıldan ince, hayatımda yaptığım ikinci ilustrasyon.(not;son olsa fark etmez...)
yorumun için yinede teşekkürler...
madde 1- Ben orada size kullanmakta olduğunuz ana dil olan Türkçe ye yaptığınız saygısızlığı gösterdim siz kendi üslubunuzca zekice beni rezil ettiniz aferim

madde 2- illustrasyon yada her ne olursa olsun, doğanın net şekilleriyle oynayamazsınız, hele ki çocuklar için hazırlanmış çalışmalarda bu şekilde onların taze zihinlerinde farklı bilgiler oluşmasına sebep olamazsınız

madde 3- ne beğenmedim dedim ne de yorum yaptım, umarım beni yeniden rezil etmeye çalışmadan önce bir nefes alıp düşünürsünüz
Bu mesajdan alıntı yap
grafikeriso isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikeriso(30)

Grafiker / Bolu

Alt 16-12-2008 #5
çocukların çok ilgisini çekebilecek cıvılcıvıl olmuş. çocuklar çok sever bunu... emeğinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
graphblues isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphblues(31)

Hiç Biri / Antalya

Alt 16-12-2008 #6
Çalışmanız güzel ama net bi şekiller çizseydiniz bi de "davşan" yada "uç uç böcee" diye hiç hoşuma gitmiyor okuduğumda türkçe anadilinden değil maaselef her çocuklar okuyup kafası karışıyor zaten çok ciddi bi türkçe sahip çıkmalıyız yine eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
darth_cygan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darth_cygan

Grafiker / Ankara

Alt 16-12-2008 #7
Çalışmanız güzel ama net bi şekiller çizseydiniz bi de "davşan" yada "uç uç böcee" diye hiç hoşuma gitmiyor okuduğumda türkçe anadilinden değil maaselef her çocuklar okuyup kafası karışıyor zaten çok ciddi bi türkçe sahip çıkmalıyız yine eline sağlık
Yazdığınızı lütfen bir daha okuyun. Madem arkadaşı eleştiriyorsunuz, lütfen siz de Türkçe'yi düzgün kullanın.
Bu mesajdan alıntı yap
synapse isimli Üye şimdilik offline konumundadır

synapse

Bilg. Teknikeri / Kocaeli

Alt 16-12-2008 #8

evet bencede once kendi yazdıklarınıza bakarsanız neyın nerede yanlış olduğunu goreceksiniz Öncelikle Bi Değil (Bir)

Çalısman güzel olmuş eline saglık
Bu mesajdan alıntı yap
graphblues isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphblues(31)

Hiç Biri / Antalya

Alt 17-12-2008 #9
Kusura bakmayın arkadaşlar ben işitme engelliyim bu yüzden türkçem aram peki iyi değil ikinci ilüstrasyon denemem güzel türkçe yazmaya uğraşıyorum maaselef kötü eleştiri yaptıysam affola
Bu mesajdan alıntı yap

fairtail79

Karikatürist / İstanbul

Alt 17-12-2008 #10
Hiç sıkma canını hangimiz devrik cümle yazmıyoruzki boşver!!!!
Yinede teşekkürler eleştin için
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
denemem, ikinci, ilustrasyon