ikinci izmir grafik tasarim fuari ve soylesileri

Afiş Tasarımı - ikinci izmir grafik tasarim fuari ve soylesileri ...

poseidon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poseidon

Grafiker / Yurtdışı

Alt 12-06-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

nacizane bir tasarim.. aklima biseyler karalarken geldi. grafiker degilim, sayfa tasarimcisiyim.. yorumlariniz nedir?

elestirmek ve yerden yere vurmak serbestikinci izmir grafik tasarim fuari ve soylesileri

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 12-06-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
nacizane bir tasarim.. aklima biseyler karalarken geldi. grafiker degilim, sayfa tasarimcisiyim.. yorumlariniz nedir?

elestirmek ve yerden yere vurmak serbestikinci izmir grafik tasarim fuari ve soylesileri

Grafiker değilim diyorsun... ikinci izmir grafik tasarim fuari ve soylesileri Bir çok grafikerim diyene göre bence çok daha iyi bir grafikersin. Çevrede o kadar çok göz kirliliğine yol açan çalışmalar varken... Ellerine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
poseidon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poseidon

Grafiker / Yurtdışı

Alt 12-06-2007 #3
tesekkur ederim.. yok ben eminim ki bu isle profesyonel ugrasan her grafiker isinde gayet basarilidir.. ben sadece bir grafiker olmanin bu kadar kolay olmadigin anlatmaya calistim.. herkes kendi isini yapsa ikinci izmir grafik tasarim fuari ve soylesileri

noT: eksik gordugum tek yer kalem biraz daha netlestirilebilirdi biraz bulanik kalmis gibi..

hala yerden yere vuran olmadiikinci izmir grafik tasarim fuari ve soylesileri
Bu mesajdan alıntı yap
Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 12-06-2007 #4
hocam harikasınikinci izmir grafik tasarim fuari ve soylesileri burdanda ayrıca aramıza hoşgeldin diyorum seni burda görmek çok güzel
Bu mesajdan alıntı yap
Hatice ÇAVDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Alt 12-06-2007 #5
bencede gayet hoş bi çalışma elineze sağlık hoşgeldiniz...
Bu mesajdan alıntı yap
ScoobyDoo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ScoobyDoo

Grafiker / Balıkesir

Alt 13-06-2007 #6
Matbaacı amcanın biri dükkanı açarken kendi açılış davetiyesindeki türkçe yazı karakterlerini yamuk yumuk yazmış...davetiyesini yanlış yazan matbacı diye akılda kalmış ama, akılda kalmış..ikinci izmir grafik tasarim fuari ve soylesileri

şimdi sen de afiş de türkçe karakter kullanmayınca aklımda geldi...ikinci izmir grafik tasarim fuari ve soylesileri

Grafik Fuarı konulu bir çalışma için akılda kalıcı bir çalışma olmuş.tebrik edeirm.ikinci izmir grafik tasarim fuari ve soylesileri
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 13-06-2007 #7
O arada kalan kahverengi design yazısı hariç diğer objeler yerinde olmuş eline sağlık. Çalışmalarının devamını görmek isterim..
Bu mesajdan alıntı yap
belqin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

belqin

Grafiker / İstanbul

Alt 13-06-2007 #8
Benim de ilk gözüme çarpan kahverngi yazılar oldu çok karıştırmış tasarımı ayrıca design yazısı tekrar ediyor galiba orda da bir karışıklık olmuş sol tarafta sadece design altında belki sarı gene konulabilirdi olsaydı daha güzel olurdu ama bu haliyle bile çok başarılı. Ayrıca size katılıyorum kalem biraz bulanık kalmış hatta görüntü gölgeden daha bulanık ikinci izmir grafik tasarim fuari ve soylesileri

Elinize emeğinize sağlık başarılarınızın devamını dilerim ayrıca aramıza hoşgeldiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
sercansarigul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sercansarigul(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-06-2007 #9
belgi ablanın dediği gibi yazılar çok karışık.sonra kanımca daha pixel kalem kullansaymısın , adres çok küçük olmus biraz daha büyüt bence onu birde altaki yansıyan kalemı biraz daha açık yapsaymısın daha iyi olcakmış..ama biraz düzelttikten sonra kanımca güzel olcağını sanıyorum ellerine sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
peri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

peri(38)

Happy Woman

Grafiker / Çanakkale

Alt 13-06-2007 #10
ben daha yeni olduğum için eleştirmeye pek hakkım yok ama siyah yazan designden sonra tekrar eden siyah de yazısı kalksa daha iyi durmazmı benim gözümü karıştırdı ayrıca kahveringi yazı yorumlarınada katılıyorum adres bencede ufak.ama çalışma güzel bencede

not: bu fuarda neler bulabiliriz daha önce giden arkadaşlar varmı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
izmir grafik tasarim, ikinci izmir, grafiker izmir, grafik tasarim fuari, grafik fuari, soylesileri, tasarim fuari 2007