ikitellideki firmamıza grafiker - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - ikitellideki firmamıza grafiker - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar ikitellideki firmamıza grafiker Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: corell programını iyiye yakın kullanabilen eleman arıyoruz Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli ...

etiketchi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

etiketchi

Matbaacı / İstanbul

Alt 31-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ikitellideki firmamıza grafiker

Program/Seviye: corell programını iyiye yakın kullanabilen eleman arıyoruz

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: ikitelli organize sanayi bölgesinde etiket ve matbaa işleri üretimi yapan bir firmayız grafik işlerimizi yapabileceğimiz bir eleman arıyoruz.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 01-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları ikitellideki firmamıza grafiker - İstanbul - ikitellideki firmamıza grafiker - İstanbul ya da ikitellideki firmamıza grafiker - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | ikitellideki firmamıza grafiker - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
ikitellideki firmamıza grafiker - İstanbul | ikitellideki firmamıza grafiker - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 01-04-2011 #3
eleman değil yardımcı grafiker...
sema1981 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sema1981

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-04-2011 #4
coreli biliyorum ama hiç etiket işi yapmadım öğrenmek istiyorum ve ilgilemlirse öğrenrim kabul ederseniz cv mi gönderirim.
CannoN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CannoN

Öğrenci (Diğer) / Nevşehir

Alt 24-10-2011 #5
mail gönderilmiştir ikitellideki firmamıza grafiker - İstanbul
etiketchi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

etiketchi

Matbaacı / İstanbul

deneyimsiz grafiker - İstanbul

Alt 25-11-2011 #6
deneyimsiz grafiker

Program/Seviye: corel draw orta düzey

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: ikitelli organize sanayi bölgesindeki etiket firmamıza
grafik yoğunluğumuz çok olmadığından dolayı çok fazla deneyimi
olmayan grafiker arkadaşlar arıyoruz

E-posta: *********

Telefon: *********
gfbaykt1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gfbaykt1907

Grafiker / İstanbul

Alt 31-03-2013 #7
Merhabalar ;
Ben 1992 Edirne doğumluyum, doğuma büyüme Edirneliyim 1996 yılında İstanbul’un Küçükçekmece ilçesine taşındık. Hala Küçükçekmece de ikamet ediyoruz. Şu anda İstanbul Arel Üniversitesi Sefaköy Kampüsünde Grafik Tasarım Bölümünü okumaktayım. Okulum 2 yıllık olduğu için son dönemi okuyorum yaza bitecek bende bu meslek üzerine iş aramaktayım genellikle yetiştirilmek üzere olan yerlere bakıyorum bu konuda herhangi bir deneyimim, tecrübem yok mahalesef kendimi bu meslek üzerinde geliştirmek istiyorum.