Ilaç firması hakkında

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - Ilaç firması hakkında ...

Ilaç firması hakkında
valentino isimli Üye şimdilik offline konumundadır

valentino(35)

Grafiker / İstanbul

Ilaç firması hakkında

Alt 26-09-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar aranızda daha önce ilaç firmasında grafiker olarak çalışmış/çalışmakta olan yahut bilgisi olan arkadaşlar varmı ? Merak ettiğim şu genel olarak sunulan şartlar maddi ve sosyal anlamda ve iş yoğunluğu açsından nasıldır bilgi verebilirmisiniz ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

photox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

photox

Grafiker / İstanbul

Alt 26-09-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ben çalıştım açıklıyorum
Bu mesajdan alıntı yap

photox

Grafiker / İstanbul

Alt 26-09-2012 #3
bende 1,5 yıl çalıstım ve benım calısıtıgım fırma cok ıyıydı ömür boyu calısacaktım ama sehır dısına tasınınca ayrılmak zorunda kaldım altımda araba vardı benzın sorun degıl ozel gunler hep tatıldı ayda 1 cumartesı saat 1 e kadar calısıyorum gerı kalanında cumartesı pazar tatıldı sartları herseyı ıyıydı ama her ılac fırması ıyı degıl ondan sonra baska ılac fırması buldum sartları begenmeyıp gıtmememıstım
Bu mesajdan alıntı yap

photox

Grafiker / İstanbul

Alt 26-09-2012 #4
ve ek olarak cok yogun donemın pek olmuyor bazen yerı geliyor 1 ay yok
Bu mesajdan alıntı yap
Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-09-2012 #5
ben çalıştım açıklıyorum
bende 1,5 yıl çalıstım ve benım calısıtıgım fırma cok ıyıydı ömür boyu calısacaktım ama sehır dısına tasınınca ayrılmak zorunda kaldım altımda araba vardı benzın sorun degıl ozel gunler hep tatıldı ayda 1 cumartesı saat 1 e kadar calısıyorum gerı kalanında cumartesı pazar tatıldı sartları herseyı ıyıydı ama her ılac fırması ıyı degıl ondan sonra baska ılac fırması buldum sartları begenmeyıp gıtmememıstım
ve ek olarak cok yogun donemın pek olmuyor bazen yerı geliyor 1 ay yok
photox ; tek bir mesaj altında yazmaya dikkat edelim...
Bu mesajdan alıntı yap

photox

Grafiker / İstanbul

Alt 27-09-2012 #6
photox ; tek bir mesaj altında yazmaya dikkat edelim...
farkındayım da iş yerinde oldugum için tam devamını getireceğim biri geliyo o sırada kaybetmeden yazdıklarımı cevapla yapıyorum bilmem anlatabildim mi kendimi
Bu mesajdan alıntı yap

valentino(35)

Grafiker / İstanbul

...

Alt 27-09-2012 #7
Anladım kardeşim. Ama genel olarak ilaç firmaları imkansal ve sosyal haklar açısından iyi durumda oluyorlar. Peki ne tür işler yapıyordun orada örnekleyebilirmisin neler yaptığını yapman gerektiğini ?
Bu mesajdan alıntı yap

photox

Grafiker / İstanbul

Alt 27-09-2012 #8
Anladım kardeşim. Ama genel olarak ilaç firmaları imkansal ve sosyal haklar açısından iyi durumda oluyorlar. Peki ne tür işler yapıyordun orada örnekleyebilirmisin neler yaptığını yapman gerektiğini ?
valla eczane görsellerinden tut yani indoor outdoor broşür katalog web sitesi için banner, otelde mümessillere eğitim video slaytları yada ürün tanıtım gibi standlara gorseller yaa ne isteyecekleri hic belli olmuyor ne isterlerse o doğrultuda araştırma yapıp istediklerini yaptım öyle söyleyeyim sana herşeyden biraz bilgi lazım oluyo gözünü korkutacak birşey yok önemli olan sartları calısma saatleri ve parası para ne kadar sen ondan bahset sakın bana bu firma mikrogen deme Ilaç firması hakkındaD
Bu mesajdan alıntı yap

valentino(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-09-2012 #9
valla eczane görsellerinden tut yani indoor outdoor broşür katalog web sitesi için banner, otelde mümessillere eğitim video slaytları yada ürün tanıtım gibi standlara gorseller yaa ne isteyecekleri hic belli olmuyor ne isterlerse o doğrultuda araştırma yapıp istediklerini yaptım öyle söyleyeyim sana herşeyden biraz bilgi lazım oluyo gözünü korkutacak birşey yok önemli olan sartları calısma saatleri ve parası para ne kadar sen ondan bahset sakın bana bu firma mikrogen deme Ilaç firması hakkındaD
Hım anlıyorum bir şekilde üstesinden gelebilirm sanırım Ilaç firması hakkında bahsettiklerinin arasında bir tek video hazırlama kısmında takılabilirim biraz fakat çok üstdüzey bişi beklemezlerse orta halli bişiler ayarlayabilirim. Yok hyr mikrogen değil Ilaç firması hakkında
Bu mesajdan alıntı yap

photox

Grafiker / İstanbul

Alt 27-09-2012 #10
video da takılmazsın onuda en kötü movie makerla çözersin kullanımı kolay zaten
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları