İlaç kapsülü modelleme ve görsel imaj oluşturma(türkçe ders)

Cinema 4D - İlaç kapsülü modelleme ve görsel imaj oluşturma(türkçe ders) ...

slow1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

slow1

Grafiker / İstanbul

Alt 30-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar kendim hazırldığım grafik tasarım için imaj oluşturma dersi,
özellikle başlangıç seviyesi arkadaşların işine yarayacak bir ders.. Faydalı olması ümidi ile..
http://hotfile.com/dl/139024234/d257...urma_.rar.html
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

slow1

Grafiker / İstanbul

Alt 03-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar yukarıdaki derse ek olarak Cinema4d Bend deformer dersi hazırladım - halı kıvırıma veya defter kitap sayfalarını çevirmek gibi animasyonlarınızda işinize yarayacak bir ders.
http://hotfile.com/dl/139547587/9145...ormer.rar.html
Bu mesajdan alıntı yap
namasteeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-01-2012 #3
Paylaştığın herşeyin sudaki bir damla gibi halkalar halinde ektkisinin büyüyüp dalgalara dönüşmesini görsen, o dalgalarda sörf yapasın gelir...

Paylaş bildiklerini dostum, bravo diyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

slow1

Grafiker / İstanbul

Alt 03-01-2012 #4
Paylaştığın herşeyin sudaki bir damla gibi halkalar halinde ektkisinin büyüyüp dalgalara dönüşmesini görsen, o dalgalarda sörf yapasın gelir...

Paylaş bildiklerini dostum, bravo diyorum.
Teşekkür ederim kardeşim. Ben cinema4d ye ilk başladığımda yıllar önce.. sadece internette almanca ve bikaç tane ispanyolca ders vardı.ve bu derslerde tam ve dataylı değildi. programın birçok özelliğini deneme yanılma yöntemleriyle çözdüm. genç kardeşlerime yardımcı olmaya çalışıyorum vakit buldukça ekliyorum ve dersler eklemeye devam edicem inşaAllah.Bu işe hevesli fakat parası olmayan kurslara gidemeyen birçok insan var. faydam olabilirse ne mutlu bana..

Allah razı olsun kardeşim. Saygılarımı sunuyorum..
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
cinema4d, kapsül, modelleme